Czas na podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

Czas na podsumowanie akcji Szlachetna Paczka, która już na stałe wpisała się w działania naszej szkoły. Dzięki wielkiemu wsparciu całej społeczności szkolnej udało nam się spełnić marzenia samotnej mamy i jej dwójki dzieci. Zebraliśmy 16 paczek darów. Wśród nich znalazły się odzież, buty, trwała żywność, słodycze, ręczniki oraz artykuły chemiczne. Dzięki darczyńcom– rodzicom z klasy 7f, udało się kupić podkaszarkę spalinową. Rodzice uczniów z klasy 2b zakupili linoleum oraz spełnili marzenie 11 latki. Wśród paczek dziewczynka odnalazła upragniony tablet. Natomiast rodzice z klasy 4d zakupili potrzebną komodę.

W tym roku po raz drugi do akcji włączyli się  wolontariusze z Wolontariatu na 162, którzy pomogli  uczniom klasy 2b w oklejaniu kartonów. Słowa podziękowania nadeszły również od Fundacji Szlachetna Paczka oraz od obdarowanej przez nas Rodziny.

Wszystkim, którzy wsparli akcję i których nie sposób wymienić, wyrażamy naszą ogromną wdzięczność. DZIĘKUJEMY wszystkim i każdemu  z osobna. Szczególne podziękowania kierujemy do wychowawców, rodziców i uczniów klas: 1c, 1d, 2b, 4d, oraz 7f. 

Bardzo cieszymy się, że wspólnie przyczyniliśmy się do tego, aby czyjeś Święta były wolne od trosk, szczęśliwe i spokojne.

mgr Violetta Reklińska

mgr Małgorzata Sikora-Lichoń

 

 

Comments are closed.