Konkursy i imprezy

ROK SZKOLNY 2018/2019

WRZESIEŃ

• 07.09.2018Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” – odp. p. K. Hańderek, p. P. Łuszczek
• 14.09.2018 Międzynarodowy Dzień Kropki – odp. p. V. Reklińska, nauczyciele i-III
• 21.09.2018Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego – odp. p. M. Goszczyńska, p. Teresa Schwarz
• 21-23.09.2018 Sprzątanie Świata – odp. p. A. Romaldowska-Kubis, p. J. Wresiło-Kielar
• 23-30.09.2018Europejski Tydzień Sportu – odp. p. T. Gościński, p. E. Gielas, p. S. Bróg
• 24.09.2018Apele wyborcze do Rady Samorządu Uczniowskiego – odp. p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. M. Vailleau – Wołczyk
• 26.09.2018Europejski Dzień Języków Obcych – odp. p. T. Nowak, cały zespół
• 27.09.2018Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego – odp. p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. M. Vailleau – Wołczyk
• 28.09.2018Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – klasy 4-7 – odp. p. G. Bubula, p. A. Wolak, p. J. Nowak
Wybór wolontariuszy do sekcji – odp. p. E. Sobczyk, p. N. Radwańska, p. M. Pajda
Piknik Patriotyczny Dzielnicowy – 100-lecie odzyskania Niepodległości – odp. p. T. Gościński, uczniowie z rodzicami, wychowawcy klas
Dni Podgórza – Muzeum Spraw Wojskowych – odp. p. E. Sobczyk
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – odp. p. E. Jałocha, p. E. Pażucha
Małe formy teatralne – 20-lecie Szkoły – odp. p. M. Wróbel, p. I. Żak
„Sto na sto” – prelekcje z okazji 100-lecia Niepodległości – klasy 7 i 8 – odp. P. Łuszczek
• Konkurs pięknego czytania utworów prozatorskich i poetyckich „Moja ojczyzna, mój dom” – klasy 6-8 – odp. p. J. Frankowska, p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. J. Rychlicka
• Międzyszkolny konkurs historyczny „Znam Kraków – pamiątki rodzinne opowiadają historię walk o wolność” – klasy 4-8 – koordynator p. J. Ziętara
Szlakiem niepodległości po Krakowie – projekt edukacyjny dla klas 6-8 – odp. p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. J. Ziętara
• Konkurs plastyczny „Symbole Narodowe” (edukacja regionalna) – odp. p. K. Pach, p. K. Wójcik
Hobby św. Jana Pawła II – Dzień Papieski – odp. s. W. Kaszowska

 

PAŹDZIERNIK

01-02.10.2018 – Zbiórka makulatury i surowców wtórnych – odp. p. M. Owsianka
12.10.2018 – Ślubowanie uczniów klas I i oddziału przedszkolnego
12.10.2018 – Święto Komisji Edukacji Narodowej – audycja
15.10.2018 – Szkolny konkurs patriotyczny „Życie i twórczość S. Żeromskiego” – kl. VII-VIII – odp. p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. J. Rychlicka, p. E. Sobczyk
24.10.20018 – Konkurs recytatorski „Piękna nasza Polska cała” – odp. p. C. Trojanowska, p. K. Hańderek
26.10.2018 – Obchody XX-lecia Szkoły (dzień wolny od zajęć dydaktycznych)
Kampania wyborcza do SU i MSU
Małopolski Konkurs Historyczny – odp. nauczyciele historii
„Sto na sto” – prelekcje z okazji 100-lecia Niepodległości – klasy VII-VIII – odp. p. P. Łuszczek
Dyktando Niepodległościowe – klasy VI-VIII – odp. p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. P. Łuszczek
Konkurs recytatorski „Tradycje narodowe w poezji polskiej” – klasy VI-VIII – odp. p. J. Frankowska, p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. J. Rychlicka
Małe formy teatralne – obchody XX-lecia Szkoły – klasy IV-V – odp. p. M. Wróbel, p. I. Żak
Małopolski Konkurs Matematyczny – kl. V-VIII – etap szkolny- odp. p. G. Bubula
Konkurs „Matematyczny Czar Par” – kl. IV – odp. zespół matematyków, koordynator p. A. Piwowarczyk, p. A. Wolak
Konkurs „Mistrz klawiatury” – odp. p. M. Danek, p. B. Święszek-Kisielak
Diecezjalny konkurs biblijny ze znajomości Ewangelii św. Mateusza – etap szkolny – odp. zespół katechetów
Konkurs plastyczny „Tajemnica różańca świętego” – odp. zespół katechetów
Konkurs fotograficzny „Kapliczki i krzyże Podgórza Duchackiego” – odp. zespół katechetów
Konkurs plastyczno-techniczny „Zwierzaki-cudaki” – odp. p. A. Sierżęga, p. M. Guzik, p. M. Reklińska, p. K. Ziółkowska-Fisek, p. A. Zarzycka

 

LISTOPAD

07.11.2018 – Konkurs na kokardę narodową – odp. p. B. Cora, p. M. Michalik
07.11.2018 – Dyktando Niepodległościowe – finał wojewódzki – odp. p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. P. Łuszczek
08.11.2018 – Śpiewana lekcja historii – odp. p. M. Majewska, p. M. Krawczyk, p. P. Łuszczek
08.11.2018 – Konkurs graficzny na 100-lecie Niepodległości – odp. p. M. Danek, p. B. Święszek-Kisielak
08.11.2018 – Projekt plakatu z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości – odp. p. M. Krcha-Radecka
08.11.2018 – Akcja „Śniadanie daje moc” – odp. p. B. Litewka, p. J. Marzec
09.11.2018 – Akademia – 100-lecie Odzyskania Niepodległości – odp. p. C. Trojanowska, p. K. Hańderek, p. P. Łuszczek
• 09.11.2018 – Maraton Niepodległości – odp. p. T. Gościński
• 12-30.11.2018 – Konkurs logopedyczny „Szafa czy safa” – odp. p. M. Petriczek
14.11.2018 – Konkurs piosenki patriotycznej – odp. p. M. Goszczyńska, p. K. Pach
15.11.2018 – Małopolski konkurs języka niemieckiego – odp. koordynator M. Vailleau-Wołczyk
15.11.2018 – Konkurs recytatorski „Moja Ojczyzna” – odp. p. A. Grynkiewicz, p. M. Jasiówka-Goniakowska
16.11.2018 – Święto Patrona Szkoły „Drzwi do świata przyrody” – odp. p. Agata Romaldowska-Kubis, p. E. Walkiewicz
19.11.2018 – Konkurs piosenki obcojęzycznej – odp. zespół anglistów
21.11.2018 – Konkurs matematyczny „Alfik” – odp. p. M. Pajda, p. V. Reklińska
21.11.2018 – Konkurs „Krakowska Matematyka” – I etap – odp. p. A. Piwowarczyk, p. A. Wolak, p. G. Bubula
29.11.2018 – Zabawa andrzejkowa
Projekt edukacyjny „Szlakiem Niepodległości po Krakowie” – odp. E. Sobczyk, p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. J. Ziętara
Szkolny konkurs polonistyczny „Życie i twórczość Żeromskiego” – kl. VII i VIII oraz kl. III gimnazjum – odp. p. J. Rychlicka, p. E. Sobczyk
Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „English High Flier” – odp. p. E. Zarzycka
Akcja „Szlachetna paczka” (XI/XII) – odp. V. Reklińska, p. E. Jałocha, p. M. Sikora–Lichoń
Akcja „Gwiazdka dla zwierzaka”– odp. p. A. Gwóźdź, p. B. Cora
Szkolenie „Umiem ratować” – kl. 0-III – odp. p. B. Cora
Konkurs plastyczny „Kartka do kalendarza – Integracja Ty i Ja – więcej nas łączy niż dzieli” – odp. p. E. Pażucha, p. M. Żmuda
Konkurs „Świat bez telefonu” – odp. p. M. Lach, p. T. Schwarz
Turniej piłki ręcznej– klasy VI-VIII- odp. p. U. Chodźba
Turniej piłki nożnej – klasy V-VIII – odp. p. T. Gościński
Zawody z gimnastyki – klasy V-VIII – odp. p. E. Gielas
Tydzień „Zapobieganie uzależnieniom i zachowaniom patologicznym” – kl. I-III – odp. zespół n-li świetlicy
Świetlicowy turniej puzzli – odp. p. A. Sierżęga, p. M. Sikora-Lichoń, p. R. Pulikowska
Andrzejki świetlicowe – odp. zespół n-li świetlicy

 

GRUDZIEŃ

03.12.2018 – Dzień osób niepełnosprawnych – odp. zespół nauczycieli wspomagających
06.12.2018 – Orszak Mikołajowy – odp. SU
06.12.2018 – Wernisaż „Żywe obrazy – artyści w świecie pedagogiki” na Uniwersytecie Pedagogicznym – odp. p. M. Śmigla
12.12.2018 – Paczki żywnościowe PCK – odp. p. B. Cora, p. M. Pajda, p. M. Ziemba
12.12.2018 – Konkurs plastyczny „Anioły, Aniołki” – kl. 0-III – odp. p. M. Żmuda, p. E. Jałocha, p. E. Pażucha
Polskie wigilie – wspólne śpiewanie kolęd – odp. p. M. Majewska
Akcja charytatywna „Szlachetna paczka” – odp. p. M. Sikora-Lichoń, p. V. Reklińska
Konkurs „Kartka z życzeniami w języku niemieckim” – odp. p. M. Vailleau-Wołczyk, p. J. Lubecka
Konkurs recytatorski „Tradycje narodowe w poezji polskiej” – kl. VI-VIII – odp. p. J. Frankowska, p. M. Jasiówka-Goniakowska, p. J. Rychlicka
Konkurs na plakat „Tradycje bożonarodzeniowe w krajach niemieckojęzycznych” – odp. p. M. Vailleau-Wołczyk, p. J. Lubecka
Konkurs „Kartka do kalendarza – Integracja Ty i Ja – więcej nas łączy niż dzieli” – kl. 0-VIII – odp. E. Pażucha
Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora – odp. S. Bróg
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego – odp. p. J. Głowacz
Mikołaj świetlicowy – odp. nauczyciele świetlicy
Świetlicowy konkurs plastyczny „Szopka bożonarodzeniowa” – odp. p. W. Wojtasik, p. N. Radwańska, p. R. Pulikowska, p. A. Sierżęga

STYCZEŃ

08.01.2019 – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Olimpusek” – klasy II-III – odp. p. E. Dziewierz
10.01.2019 – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT – odp. p. M. Pajda, p. B. Cora
„Bibliotekolandia” – pierwsza wizyta w bibliotece – klasy I – odp. nauczyciele biblioteki
Konkurs matematyczno-informatyczny „Matik” – klasy IV-VIII – odp. p. M. Danek, p. I. Długosz
Konkurs plastyczny „To będzie moja szkoła” – oddział 0 – odp. p. M. Tatko
Świetlicowy Mini Playback Show – odp. p. M. Sikora-Lichoń, p. M. Reklińska, p. E. Marcinkowska, p. A. Sierżęga, p. R. Pulikowska
Turniej piłki siatkowej – klasy IV-VIII – odp. p. U. Chodźba
Turniej badmintona – klasy IV-VIII – odp. p. P. Szafraniec
Zabawa karnawałowa – odp. SU
Świetlicowa zabawa karnawałowa – odp. nauczyciele świetlicy

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC