GWIAZDKA DLA CHORYCH I STARSZYCH ZWIERZAKÓW

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce darów na rzecz bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, zbieramy karmę DLA CHORYCH I STARSZYCH ZWIERZAKÓW, ponieważ to one najbardziej potrzebują pomocy.
Chcieliśmy podziękować dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zeszłoroczną zbiórkę darów. Zwierzęta dostały bardzo dużo, dobrej jakościowo karmy. W tym roku również prosimy o dalsze wsparcie. Dla starszych i chorych zwierzaków narażonych na wiele bolesnych chorób pojawiających się wraz z wiekiem (np. niewydolność nerek, problemy z przyswajaniem pokarmu, zwyrodnienia stawów) właściwa dieta jest niezbędna. Lepsze karmienie to dłuższe zdrowie, a co za tym idzie większa szansa na znalezienie nowego kochającego domu. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy lepiej zadbać o te najbardziej potrzebujące psy i koty.
Mamy nadzieję, że jak zawsze pomożecie zwierzakom!
Zbiórka trwa od 13.11.2019 do 27.11.2019.
Karmę można przynosić do sali nr 103 lub będzie zabierana z poszczególnych klas przez wyznaczonych wolontariuszy.
Preferowane karmy: Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna, Versele-Laga i inne ogólnie dostępne.

Barbara Cora
Anna Gwóźdź

Comments are closed.