Koncert Charytatywny 2019 – wspomnienia

W prawdzie od Koncertu Charytatywnego naszej Szkoły minął już miesiąc, ale warto wrócić do tego wydarzenia.

A więc powspominajmy trochę:)

28 maja 2019r. – Nowohuckie Centrum Kultury od rana tętniło życiem za sprawą tancerzy i wokalistów, którzy przyjechali na próbę. Koncert miał się odbyć dopiero za kilka godzin, ale należało po raz ostatni przećwiczyć układy, sprawdzić muzykę, dostosować odpowiednie oświetlenie, a do tego stroje, fryzury, a czasem nawet odrobina makijażu. Wszystko przecież musiało wyglądać perfekcyjnie podczas koncertu:)

Czas mijał błyskawicznie. Zbliżała się godzina koncertu. Pojawili się zaproszeni goście. Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie, bliscy oraz uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły. Sala była wypełniona po brzegi.

Pora zacząć „przedstawienie”. Tegoroczny koncert nosił tytuł „Wokół marzeń” i poprowadziły go, ubrane w przepiękne kreacje, panie Violetta Reklińska i Maria Petriczek.

Na scenie pojawił się chór pod batutą pani Magdaleny Majewskiej oraz zespół muzyczny prowadzony przez panią Małgorzatę Krawczyk i od razu zrobiło się klimatycznie. A to dopiero był początek. Tancerze pani Anny Nosek-Sałatyńskiej i pani Aleksandry Lis, wokalistki, w tym nasze absolwentki oraz gościnnie gimnastyczki akrobatyczne z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód w układach pani Beaty Piwnik zawładnęli sceną przez dwie godziny. Było energetycznie i romantycznie, przebojowo i lirycznie, po prostu wyjątkowo!!! Czego dowodem były zawiedzone głosy, gdy ogłoszono koniec.

Koncert był podwójnie wyjątkowy, gdyż miał on przede wszystkim wymiar charytatywny. Już po raz siedemnasty zbieraliśmy pieniądze na rzecz krakowskiego Hospicjum św. Lazarza. I udało się! Z przyjemnością przekazaliśmy okrągłą kwotę na ten szczytny cel!

Bardzo dziękujemy, że razem z nami wzieliście udział w tym jakże ważnym wydarzeniu!!!

Plany na kolejny koncert już mamy:) Teraz chwila odpoczynku, a od września ruszamy z kolejnymi przygotowaniami do XVIII Koncertu Charytatywnego.

Postaramy się znowu Was czymś zaskoczyć:)

Więcej zdjęć w GALERII – kliknij tutaj!

Comments are closed.