Sukcesy pozaszkolne

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2017/2018  . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Wyniki „Konkursu na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową” organizowany przez Centrum Kultury w Podgórzu.

KLASY I-III
III miejsce: Karolina Imiołek 3i
wyróżnienia: Paweł Wyroba 2a, Barbara Kolasińska 1a

KLASY IV-VI
I miejsce: Szymon Pyziak 6f
III miejsce: Gabrysia Sucharska 5c
wyróżnienia: Zuzia Cieślik 4a, Melania Brandys 4a

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i radości z posiadanych talentów.

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKO – FOTOGRAFICZNYM PT. „ŻYJEMY WŚRÓD OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”

Konkurs plastyczny dla klas 1-7

Kategoria klasy 1-3:

I miejsce: Róża Nowak kl. 3b SPzOI nr 162 w Krakowie

II miejsce: Oliwia Kochanowska kl. 3a SP nr 25 w Elblągu

Michalina Wolak kl. 3f SPzOI nr 162 w Krakowie

III miejsce: Nina Makowska SP nr 25 w Elblągu

Wyróżnienie:

Weronika Dąbrowska kl. 1a SP nr 25 w Elblągu

Tymoteusz Kaczyński kl.3a SP nr 25 w Elblągu

Weronika Rokicka kl.1 SPzOI nr 162 w Krakowie

Wiktor Brewka kl. 3e SPzOI nr 162 w Krakowie

Wiktor Bondarczuk kl. 3a SP nr 25 w Elblągu

Wiktoria Macuga kl. 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie

Kamil Joachimek kl. 3f SPzOI nr 162 w Krakowie

Kategoria klasy 4-7:

I miejsce: Zuzanna Szwast kl. 7a SPzOI nr 162 w Krakowie

Dorota Dużyk kl. 4a SPzOI nr 162 w Krakowie

II miejsce: Marlena Chorobik kl. 5a SPzOI nr 162 w Krakowie

III miejsce: Weronika Bebej kl. 7a SPzOI nr 162 w Krakowie

Wyróżnienie:

Karol Marchisio kl. 4 SP 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Natalia Łachowska kl. 4 SP 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Karolina Dzido kl. 5a SPzOI nr 162 w Krakowie

Emilia Kugiel kl. .5a SPzOI nr 162 w Krakowie

 

Konkurs fotograficzny kl. 1-7

I miejsce: Antoni Czosnek kl. 3a SPzOI nr 162 w Krakowie

II miejsce: Szymon Zięcina kl. 5a SPzOI nr 162 w Krakowie

III miejsce: Noemi Kapuścińska kl. 3a SPzOI nr 162 w Krakowie

Wyróżnienie: klasa 4a SPzOI nr 162 w Krakowie

 

Konkurs literacki kl. 4-7

I miejsce: Dominik Dryja kl. 4g SPzOI nr 162 w Krakowie

II miejsce: Anna Banasik kl. 4 SPzOI nr 4 w Wieliczce

III miejsce: Liliana Szybawska Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie

Wyróżnienie: Wiktor Prelewski Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie

 

KONKURS TECHNICZNY MŁODYCH ARCHITEKTÓW „KLASA MOICH MARZEŃ”.

PRACA PRZESTRZENNA:

I miejsce: Aleksandra Maryniak, Maria Wieczorek, Maria Zaborska, Szymon  Krawiec– kl. 4d

II miejsce: Julia Wyszyńska, Oliwia Dziubka, Aleksandra Regulska – 5d

Zuzanna Borowska, Aleksandra Klimek, Marlena Walczyk – 5d

III miejsce: Dominika Ziętek, Natalia Jastrzębska – 4d

wyróżnienie: Hanna Migdała, Adela Petlic, Jakub Rożek – 4d

PRACA PŁASKA:

I miejsce:  Laura Malinowska – 4d

II miejsce: Bartosz Nalepa – 6c

III miejsce: Karol Czepiel – 6c

Wyróżnienie: Jakub Wyporek – 6c

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2016/2017  . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

 

Międzyszkolny Konkurs plastyczno-literacki „Marzenia małe i duże”

laureatka: Zuzanna Góra 3j

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs plastyczny: „Najsympatyczniejszy bohater bajek Disney`a” – Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana

wyróżnienie: Marcelina Migała 2d

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs plastyczny: „Podziel się sobą”

I miejsce: Laura Malinowska 3d

II miejsce: Emilia Damczyk 2a
Sandra Wielopolska 2e

III miejsce: Martyna Kowalczyk 3i
_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs plastyczny „Wszystko na niebiesko” – II Przegląd Twórczości Artystycznej Motywacje 2016 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pn. „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych”

III miejsce: Emilia Damczyk 2a
Melania Brandys  3a

wyróżnienie: Zuzanna Cieślik 3a
_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS „EKO-CHOINKA”

I miejsce – Michalina Szymczak kl.2

wyróżnienia: Wiktoria Pajor
Piotr Zborowski
Maria Zaborska

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2015/2016  . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS RECYTATORSKI (XV FESTIWAL KULTURY SZKÓŁ DZIELNICY XI)

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
Michał Klimek 5d
Hubert Adamowicz 6g
Piotr Dryja 5h

Laureatem tego konkursu został:
Michał Klimek 5d

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

 

Konkurs Recytatorski „Poezja kobiet” organizowanego przez DK Podgórze.

Zofia Figlarska, klasa 6b  – II miejsce
Karol Marynowski, klasa 6b – III miejsce
Aleksandra Zawadzka, klasa 6f – wyróżnienie.

opiekun: p. Ewa Sobczyk

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

 

XXII TURNIEJ WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU – PROZA I POEZJA ANTYKU

Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły:

Karol Marynowski– klasa 6b (opiekun: p. Ewa Sobczyk)

Michał Przysiężniak– klasa 6a (opiekun: p. Janina Piechówka)

otrzymali wyróżnienia w kategorii szkół podstawowych w XXII TURNIEJU WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU – PROZA I POEZJA ANTYKU

Organizatorem konkursu jest DK „Podgórze”

Gratulujemy!!!

 

 

 

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2014/2015  . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Międzyszkolny Konkurs Historyczny Znam Kraków – laureaci

Imię, nazwisko ucznia Klasa opiekun
Robert Guniewicz 6e Jolanta Ziętara
Julia Wójtowicz 5e Jolanta Ziętara

 

konkurs Krakowska Matematyka – LAUREACI

Imię i nazwisko
klasa Opiekun
Hanna Czyż 4g p. Ewa Mazur
Jan Gurgul 5g p. Alicja Piwowarczyk
Witold Sikora 5e p. Agata Wolak
Radosław Fura 6f p. Grażyna Bubula
Aleksandra Pasieka 6g p. Szymon Baliński

serdecznie G R A T U L U J E M Y !!!

 

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

PODGÓRSKIE DYKTANDO rok szkolny 2014/2015

Klasy IV :
I miejsce:   Knapik Jakub
Bigaj Laura
II miejsce:  Czyż Hanna
Klimek Michał
Koczwara Natalia
Lisowska Natalia
Stawiarska Wiktoria
III miejsce: Piszczek Weronika
Szafraniec Grzegorz
Walczowska Oliwia
Zakrzewska Olga
Wyróżnienia: Choroszy Natalia, Gubała Magdalena, Król Wojciech, Kurek Magdalena, Siczek Paulina, Szydłowska Wiktoria.

Klasy V
II miejsce:  Boratyn Laura
Kolano Jaromir
III miejsce: Dawiec Wiktoria
Gurgul Jan
Kopacz  Agnieszka
Krzyworączka Aldona
Starzak Natalia
Wyróżnienia: Grudziński Tomasz, Ozdoba Wiktoria, Stolarz Aleksandra

Klasy VI
I miejsce:   Mońka Jakub
Izbińska Natalia
II miejsce:  Kurdybowicz Gruno
Wyróżnienia: Boroń Michał, Nawieśniak K., Ryś Barbara, Wachniewicz Nina

G R A T U L U J E M Y !

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs tematyczny „Wielcy Polacy – wybitni generałowie ”organizowany przez MKO 2014/2015

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego –finału małopolskiego konkursu historycznego:

nazwisko imię klasa nauczyciel historii
Posłuszny Maciej 6f Janina Illukowicz
Szafraniec Mikołaj 6f Janina Illukowicz
Marynowski Karol 5b Jolanta Ziętara
Modzelewski Paweł 5g Jolanta Ziętara
Grudziński Tomasz 5g Jolanta Ziętara
Boratyn Laura 5b Jolanta Ziętara

Serdecznie gratulujemy!

 

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny 2014/2015

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU Wojewódzkiego – Finału MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO:

Nazwisko Imię Klasa Nauczyciel matematyki
Gurgul Jan 5g mgr Alicja Piwowarczyk
Fura Radosław 6f mgr Grażyna Bubula
Pasieka Aleksandra 6g mgr Szymon Baliński
Rzepa Bartosz 6g mgr Szymon Baliński

                                                        GRATULUJEMY  !!!

 

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

Krakowska Matematyka 2014/2015

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:

Hyjek Julia 4b
Czyż Hanna 4g
Treśka Bartłomiej 5b
Kotara Jakub 5b
Stolarz Ola 5d
Sikora Witold 5e
Wójtowicz Julia 5e
Gurgul Jan 5g
Modzelewski Paweł 5g
Wątroba Piotr 5g
Kaczanowska Magdalena 5g
Boroń Michał 6c
Mońka Jakub 6c
Fura Radosław 6f
Posłuszny Maciej 6f
Rurkowska Anna 6f
Bołd Szymon 6f
Pasieka Ola 6g
Nawieśniak Kuba 6g
Rzepa Bartek 6g

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

W XXI KRAKOWSKIM TURNIEJU WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU „MOJA  ARKADIA”

nasi uczniowie zdobyli:

w konkursie recytatorskim:

• wyróżnienie: MICHAŁ PRZYSIĘŻNIAK kl. Va

w konkursie fotograficznym:

• II miejsce JOANNA KOWALSKA kl. VIa

• wyróżnienia: KAROLINA KORCYL i ZUZANNA KOWALCZYK kl. VIc

Nagrodzone prace można obejrzeć w galerii Domu Kultury Podgórze ul. Sokolska

w konkursie literackim:

• II miejsce MAJA BADZIŃSKA kl. Vb

Serdecznie gratulujemy!!!

 

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2013/2014  . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

. _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

„Żołnierze  AK – rycerze niezłomni” – wyniki międzyszkolnego konkursu.

WYRÓŻNIENIA

Natalia Izbińska Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie
Jakub Mońka Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie

Serdecznie gratulujemy!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

SUKCESY UCZNIÓW KLAS I-III (I okres)

JESIENNY LIŚĆ – konkurs plastyczny – organizator: SP nr 92
III m – Natalia Choroszy 3c

MOJE MIEJSCE NA ZIEMII – konkurs plastyczny – organizator: SP nr 148
III m – Wojciech Kotarba-Wacyk 3a
wyróżnienie – Jakub Knapik 3a

TUWIM DZIECIOM – konkurs recytatorski – organizator: SP nr 107
wyróżnienie: Dawid Czyżowski 3a

UBIERAMY CHOINKĘ – ogólnopolski konkurs plastyczny
III m – Julia Wyrębska 3a
wyróżnienie – Mikołaj Milanov 2e

KARTKA BOŻONARODZENIOWA – międzyszkolny konkurs plastyczny
Wyróżnienie – Julia Wyrębska 3a

ŚWIĄTECZNA BAŃKA – konkurs plastyczny – organizator: Gabinet Terapii ul. Bochenka w Krakowie
I m – Gabriela Litewka 3b

Serdecznie gratulujemy!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

NASI LAUREACI KONKURSU  „KRAKOWSKA MATEMATYKA”

Jan Gurgul z kl. 4g
Radosław Fura z kl. 5f
Aleksandra Pasieka z kl. 5g
oraz Weronika Ślesak z kl. 6c

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

LAUREACI KONKURSU  LITERACKO – HISTORYCZNEGO „Opowieści Stańczyka”

Z radością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły zostali laureatami małopolskiego konkursu literacko – historycznego „Opowieści Stańczyka”. Konkurs został zorganizowany przez Zamek Królewski na Wawelu oraz Podgórską Bibliotekę Publiczną.
Zadaniem uczestników była próba stworzenia zapisków Stańczyka. Z tego niełatwego zadania wywiązali się „na medal”.
Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 4-6 i w tych kategoriach zostały przyznane nagrody.

Klasy czwarte:

I miejsce – Jakub Kotara– klasa 4b
II miejsce – Laura Boratyn– klasa 4b oraz Samir Rime – klasa 4d
III miejsce – Karol Marynowski– klasa 4b

Klasy szóste:

Wyróżnienie – Oliwia Krzyszczak – klasa 6b

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

http://wawel.krakow.pl/pl/op/61/Opowiesci-Stanczyka

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU „WIELCY POLACY – ZASŁUŻENI DLA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”

Miło nam poinformować, że aż sześcioro uczniów naszej Szkoły zostało finalistami konkursu tematycznego, organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014 pt. „Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski”

Lista finalistów :

  • Miłosz Ćwik z klasy VI a
  • Marysia Michalska i Weronika Ślesak z klasy VI d
  • Anna Ćwiek z klasy VI f
  • Szymon Nowak z klasy V d
  • Nina Wachniew z klasy V d

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Nauczyciele historii
p. Jolanta Ziętara i p. Paweł Łuszczek

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

SUKCESY UCZNIÓW W PODGÓRSKIM ŚWIĄTECZNYM DYKTANDZIE ORGANIZOWANYM PRZEZ DK PODGÓRZE
KLASY IV
III miejsce – Michał Wydro IVd
wyróżnienia:
• Karolina Szot   IVa
• Aleksandra Stolarz IVd
• Wiktoria Dawiec, Laura Boratyn, Jakub Kotara IVb
• Kinga Olewicz IVf
KLASY V
Bruno Kurdybowicz Va
Natalia Izbińska Vd
KLASY VI
I miejsce   – Jakub Cudak VId
III miejsce –  Arkadiusz Cegłowski, Marcjanna Węgiel, Natalia Rudnik, Magdalena Cebula
wyróżnienia – Małgorzata Kądziołka, Julia Wojciechowska, Aldona Krzyworączka

Uczniowie otrzymali: okolicznościowe dyplomy, ozdoby świąteczne i słodycze. GRATULUJEMY!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU „WIELCY POLACY – ZASŁUŻENI DLA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”
Nauczyciele historii z przyjemnością przedstawiają listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursu tematycznego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/1024 pt. „Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski”:
kl.5d Natalia Głowacka, Natalia Izbińska, Szymon Nowak, Nina Wachniew
kl.5e Szymon Chrostowski, Adrian Homa, Szymon Maszczak, Mateusz Szymkowicz
kl.6a Miłosz Ćwik
kl.6b Krzysztof Sordyl
kl.6d Maria Michalska, Weronika Ślesak
kl.6f Anna Ćwiek
Gratulujemy uczniom i rodzicom oraz życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach z zadaniami na kolejnych etapach.

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KWALIFIKACJE DO KONKURSU KRAKOWSKA MATEMATYKA – ETAP FINAŁOWY
Z ogromną przyjemnością możemy zakomunikować, że aż 22 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finałowego etapu konkursu Krakowska Matematyka, który odbędzie się 14. marca 2014 r.
KLASY IV
Jan Gurgul 4g
Jakub Kotara 4b
Julia Wójtowicz 4e
Piotr Wątroba 4g
Aleksandra Stolarz 4d
Michał Ryz 4d
Karol Marynowski 4b
Natalia Starzak 4d
Paweł Modzelewski 4g
KLASY V
Bartosz Rzepa 5g
Maciej Posłuszny 5f
Radosław Fura 5f
Aleksandra Pasieka 5g
Jakub Mońka 5c
Kasia Sobczak 5f
Ania Rurkowska 5f
Agnieszka Zając 5g
KLASY VI
Kacper Stolarz 6g
Weronika Ślesak 6d
Maciej Warcholak 6g
Magdalena Cebula 6d
Jakub Cudak 6d
GRATULUJEMY i życzymy sukcesu w finale. Trzymamy kciuki!