Sukcesy szkolne

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2018/2019 . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _

WYNIKI LOGOPEDYCZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Szafa czy safa”  I MIEJSCE: Daria Detrich 3a II MIEJSCE: Barbara Kolasińska 2a III MIEJSCE: Grzegorz Żołopa 1c WYRÓŻNIENIA: Emilka Jakubas 2a, Olivier Salamaga 1d GRATULACJE!!!!! 🙂

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Festiwal Kultury Szkół Dzielnicy XI – „Mój Kraków, moje Miasto, moja Ojczyzna”

Wyniki konkursu PLASTYCZNEGO: I miejsce: Daria Piech 1a II miejsce: Oliwia Mizera 1b III  miejsce: Emilia Jakubas 2a Wyróżnienia: Alicja Dukała 1c Jan Kozak 1d Elena Majcher 2c Daria Dietrich3a Wyniki konkursu TANECZNEGO: I miejsce: Gabriela Cygan i Igor Struzik 3a Wyróżnienie: Zuzanna Janus, Martyna Bancyrz, Elena Majcher 2c

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS SZKOLNY – „PLAKAT PRZEDSTAWIAJĄCY TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE W KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH” I m. Adela Petlic VII f II m. Aleksandra Lisiecka VIII c III m. Witold Iwaniec VII b Paulina Siczek, Julia Wnęk VIII f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS SZKOLNY – Życie i twórczość Władysława Szafera I m. Adrianna Kawa IV g I m. Karol Strojek VIII c II m. Dawid Przyjemski V b II m. Szymon Matusik VII d

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS SZKOLNY „MISTRZ KLAWIATURY” I m. Bartosz Nalepa VII c II m. Tomasz Doniec VII f III m. Patrycja Muszyńska VIII e

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS SZKOLNY GRAFICZNY „NIEPODLEGŁOŚĆ” I m. Melania Brandys V a II m. Dominik Bigaj VI d III m. Zuzanna Michalik VI a Wyróżnienie Jakub Kaczmarczyk IV b Wyróżnienie Adrianna Lasota IV b

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS SZKOLNY „Moja ojczyzna – mój dom” I m. Wiktoria Sobczyk VIII d II m. Michał Klimek VIII c III m. Piotr Dryja VIII d

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyna” I m. Jakub Ślesak V d II m. Zofia Popow IV f III m. Jagoda Walczyk IV d Wyróżnienie Marceli Kocan IV c Wyróżnienie Hubert Wańczyk IV e

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs o życiu i twórczości Żeromskiego I m. Gabriela Jakubowska VIII e II m. Aleksander Zębala VIII c III m. Marta Kalisz VIII d

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY na projekt „Krakowskim szlakiem niepodległości ” Karol Stolarz VI b Bartosz Kucharski VI b Gabriela Sucharska VI c Ewa Gurgul VI c Zuzanna Warchał VI c Filip Warchał VI c

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

ŚWIETLICOWY MINI PLAYBACK SHOW I miejsce – Maks Nawojowski 3a – Zespół z klasy 4b w składzie: Amelia Adamczyk, Adrianna Lasota, Julia Mączeńska i Maja Mączeńska II miejsce – Nadia Kość 3a – Zosia Moskal 2c III miejsce – Zespól z klasy 2d w składzie: Aleksandra Siejka, Olaf Sanok, Michał Malisiewicz – Duet z klasy 3c: Martyna Stręk, Marika Kozłowska Wyróżnienia – Zespół z klasy 1b: Zuzanna Batko, Elisa Kuna, Szymon Świątek – Zespół z klasy 2c w składzie: Elena Majcher, Martyna Bancyrz, Zuzia Janus – Duet z klasy 2c: Liliana Janiszewska, Ania Pająk – Zespół z klasy 2d: Emilia Biel, Julia Hirny, Klaudia Baniak Gratulujemy!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ANIOŁY I ANIOŁKI”
I miejsce Lilia Wachowiak 3b Barbara Kolasińska 2a II miejsce Rafał Gąstoł 1d Emilia Jakubas 2a III miejsce Artur Widziołek 2a wyróżnienie Konstancja Kapela 2a Olga Bigos 2c Oliwia Mizera 1b GRATULUJEMY!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU TECHNICZNEGO „ZABAWKA DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO DZIECKA” Klasy I-III I miejsce: Veronika Titaeva 2a ex aequo Zuzanna Batko 1b II miejsce: Adam Szarowski 1a III miejsce: Justyna Czekaj 1c Wyróżnienie: Kacper Michta 1c Emilia Jakubas 2a Stanisław Barnaś 2a Iga Czekaj 3d Klasy IV – VIII I miejsce: Szymon Batko 4a II miejsce: Daria Flanek 5f III miejsce: Aleksandra Korcyl 4g Wyróżnienie: Michalina Wolak 4f Karolina Imiołek 4h Szymon Zięcina 6a

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „KARTKA DO KALENDARZA” „Integracja  Ty i ja – więcej nas łączy niż dzieli”

Klasy 1
I miejsce – Zuzanna Batko kl. 1b II miejsce – Iga Woźniak kl. 1 d III miejsce – Jakub Fąfara kl. 1c III miejsce – Karolina Mazanka kl. 1b Klasy 2 I miejsce – Martyna Boratyń kl. 2b II miejsce – Veronika Titaeva kl. 2a III miejsce – Miłosz Waśniowski kl. 2a III miejsce – Wiktoria Kocik kl. 2b Klasy 4 I miejsce – Michalina Szymczak kl. 4 d II miejsce – Jagoda Walczyk kl. 4d III miejsce – Katarzyna Wygaś kl. 4f wyróżnienie – Zuzanna Pajor kl. 4a Klasy 5 wyróżnienie – Wiktoria Pajor kl. 5f wyróżnienie – Melania Brandys kl. 5a Klasy 7 Kamil Pawłowski kl. 7c GRATULACJE !!!! Jury w składzie:
  1. Ewa Dziewierz
  2. Edyta Jałocha
  3. Marzena Michalik
  4. Elżbieta Pażucha
  5. Małgorzata Żmuda

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ DLA KLAS 0-3 kategoria soliści: I miejsce: Kalina Kruczek 1d II miejsce: Alicja Dukała 1c kategoria zespoły: I miejsce: zespół klasa 1a II miejsce: odział przedszkolny 0 III miejsce: duet Gabriela Stręk i Izabella Dybek 3c Serdecznie gratulujemy!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Klasy pierwsze I miejsce – Kalina Kruczek  1D II miejsce – Alicja Dukała  1C III  miejsce– Zuzanna Batko  1B Klasy drugie I miejsce – Bartosz Ozdoba  2B II miejsce – Zuzanna Janus  2C III miejsce – Filip Mól  2A Klasy trzecie I miejsce – Szymon Minorowicz  3A II miejsce – Gabriela Cygan  3A III miejsce – Antoni Borowski  3D  Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU ŚWIETLICOWEGO „ZWIERZAKI CUDAKI” I miejsce – Rafał Gąstoł 1 d, Zuzanna Batko 1 b II miejsce – Konstancja Kapela 2 a, Robert Gąstoł 4 b III miejsce – Zosia Popow 4 f wyróżnienie – Zosia Kowalówka 3 b, Magdalena Święch 3 a Gratulujemy!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2017/2018 . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _

WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA „MOJA OJCZYZNA- MÓJ DOM”: I  miejsce: Wiktoria  Sobczyk kl. VIII d    (M. Florczyk, „Nie ma czasu na rozmyślania”) II miejsce: Michał Klimek, kl. VIII c         (S. Żeromski, „Syzyfowe prace”) III miejsce: Piotr Dryja, kl. VIII d              (A. Kamiński, „Kamienie na szaniec”) Wyróżnienia: Anna Czopek, kl. VI b        (A.Kamiński, „Kamienie na szaniec”) Tomasz Doniec, kl. VII f    (A. Mickiewicz, „Pan Tadeusz”)

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” – wyniki etapu szkolnego: KLASY O I miejsce – ALICJA MICHALIK II miejsce – ADAM SZARKOWSKI   III miejsce – LENA BZDZION Wyróżnienia – MAGDALENA SUBIK, DARIA PIECH KLASY I I miejsce – ZUZANNA STRZELEC 1b II miejsce – BARBARA KOLASIŃSKA 1a III miejsce – WERONIKA BOCHENEK 1d, BARBARA OSIPOWICZ 1b Wyróżnienia – ANNA PAJAK 1c, MARTYNA BANCYRZ 1c, KONSTANCJA KAPELA 1a KLASY II I miejsce – PAWEŁ WYROBA 2a II miejsce – GABRIELA CYGAN 2a III miejsce – AMELIA BYSTROŃ 2a Wyróżnienie – MAKS NAWOJOWSKI 2a KLASY IV-V I miejsce – ZUZANNA CIEŚLIK 4a II miejsce – ANNA PAC 4a, MARIA ZABORSKA 4d III miejsce – MELANIA BRANDYS 4a, OLIWIA KUBICZEK 5b Wyróżnienia – KAROLINA STALA 4c, ADRIANNA WRONA 4c, MARIA WIECZOREK 4d, DAWID PRZYJEMSKI 4b KLASY VI-VII II miejsce – GARIELA JANUS 7a III miejsce – NATALIA PARTYKA 7f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Lista zwycięzców etapu szkolnego XVII Festiwalu Kultury Szkół Dzielnicy XI Konkurs recytatorski I miejsce –  Gabriela Cygan  2A II miejsce – Lilia Wachowiak 2B III miejsce – Hubert Wańczyk 3E Wyróżnienia: Kacper Migas 1C, Zofia Kowalówka 2B, Filip Szewczyk 2B, Jagoda Walczyk 3D Konkurs plastyczny I miejsce – Emilia Jakubas 1A II miejsce – Zofia Popow 3F III miejsce – Mateusz Wojna 3G Konkurs piosenki (kat. soliści) I miejsce – Hubert Wańczyk 3E II miejsce – Hanna Abramowicz 3I III miejsce – Paulina Arnold 3E Konkurs piosenki (kat. zespoły) I miejsce – 3I       Emilia Marcjan/Karolina Imiołek/ Judyta Bróg/ Maja Siwek/ Konkurs taneczny (kat. soliści) I miejsce – Michalina Wolak 3F II miejsce – Marta Tchórz 3H Konkurs taneczny (kat. zespoły) I miejsce – 3F    Zuzanna Jurek/ Michalina Wolak/ Zofia Popow/ Szymon Sucharski/ Sabina Wcisło/ Nikola Kędzierawska/ Maja Cioch/ II miejsce – 3H   Lena Scanlan/ Aleksandra Pawelec/ Zuzanna Siwek/ Nicola Furman/ Zofia Stańczyk/ Hanna Rosiek/ III miejsce – 3B   Adrianna Lasota/ Julia Mączeńska/ Maja Mączeńska/ Wyróżnienia: klasa 1B, 2A, 3D, 3I Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach międzyszkolnych!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Teatralia – WYNIKI I miejsce: Bartosz Ozdoba 1b Jagoda Walczyk 3d Oliwia Badzińska 3e II miejsce: Zofia Popow 3f Michalina Szymczak 3d Karol Lis 3g III miejsce: Mikołaj Pytlarz 1b Antoni Borowski 2d wyróżnienie: Filip Mól 1a Barbara Osipowicz 1b Alex Studnicki 2d  GRATULUJEMY!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Wyniki Świetlicowego Konkursu Literackiego: Klasy drugie wyróżnione prace: 1.Bartosz Szczepanik 2a 2. Szymon Dudek  2d 3. Michał Kubik  2d Klasy trzecie wyróżnione prace: 1. Adrianna Lasota 3b 2. Olga Masełko  3f 3. Michalina Wolak  3f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „PROJEKT ETYKIETY ZDROWEGO PRODUKTU”  KLASY 1-3 I miejsce: Klasa 3d – praca zbiorowa II miejsce: Barbara Kolasińska 1a III miejsce: Martyna Bancyrz 1c Wyróżnienie: Klasa 2b KLASY  4-7 I miejsce: Melania Brandys 4a       Zuzanna Cieślik 4a II miejsce: Dawid Przyjemski 4b III miejsce: Grzegorz Szafraniec 7a Wyróżnienie:  Zuzanna Michta 4b GRATULUJEMY!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Świetlicowy Mini Playback Show W dniu 24 stycznia 2018 r. w świetlicy odbył się Mini Playback show

WYNIKI

I miejsce Maks Nawojowski 2 a, Sebastian Noga 4 b II miejsce Bartek Noga 4 b Zespół  z klasy 3 b w składzie: Amelia Adamczyk, Ada Lasota, Maja Mączeńska, Julia Mączeńska,  Martyna Pyzłowska III miejsce Sebastian Stawiasz 2 d Gratulujemy!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ KLAS VI

Dnia 22.01.2018 roku w naszej szkole odbyły się

MISTRZOSTWA PIŁKI RĘCZNEJ KLAS 6

Do udziału w turnieju zgłosiło się 5 drużyn z następujących klas:  6a, 6b, 6c, 6e, 6f

I miejsce

Klasa 6c

II miejsce

Klasa 6e

III miejsce

Klasa 6a

IV miejsce

Klasa 6b

V miejsce

Klasa 6f

Królem strzelców turnieju został:

Franciszek Zych z klasy 6c   (   11  bramek J ! )

Wszystkim uczestnikom Szkolnych Mistrzostw

Piłki Ręcznej dziękuję za udział oraz gratuluję sukcesów.

                                     Organizator i sędzia zawodów

                                                Urszula Chodźba

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 

WYNIKI KONKURSU KOLĘD I miejsce (ex aequo): Marceli Kocan 3c, Nikola Kędzierewska 3f II miejsce: Michalina Wolak 3f III miejsce (ex aequo): Michał Skowierzak 3c, Maja Cioch 3f wyróżnienia: Gabriela Cygan 2a, Michał Matras 2c, Emilia Zych 3e GRATULUJEMY!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

„Say it with a song”

24 listopada 2017

W kategorii klas I: I miejsce: Elena Majcher 1c II miejsce: Weronika Titaieva 1a III miejsce: Zofia Fijał 1a Wyróżnienie: Filip Mól 1a W kategorii klas II: I miejsce: ex-aequo Zofia Kowalówka i Julia Urbanek 2b II miejsce: Lilianna Wachowiak 2b III miejsce: Gabriela Stręk 2c Wyróżnienia: Jakub Kostek, Mateusz Zajdel 2b, Gabriela Cygan 2a, Nicolas Kowalczyk 2b, Antoni Borowski 2d, Felicja Sinicyna 2b W kategorii klas III: I miejsce: Marceli Kocan 3c II miejsce: ex-aequo Maja Cioch 3f i Maja Giza 3d III miejsce: Emilia Charalampous 3e Wyróżnienia: Emilia Zych 3e, duet Tymoteusz Wywrocki&Igor Semik 3f, Hanna Dukała 3d Nagroda specjalna jury za kostium: Laila Ropek oraz Anna Hart z klasy 3h Gratulujemy i dziękujemy Zespół anglistów _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU „SZKOŁA MOICH MARZEŃ” I miejsce: Marta Zielnik 3f II miejsce: Sandra Wielopolska 3e Robert Gąstoł 3b Emilka Zych 3e III miejsce: Michalina Wolak 3f Zuzanna Pajor 3a Gabriela Lubrzyńska 3b wyróżnienia: Basia Kolasińska 1a Bartosz Zębala 2b Olga Masełko 3f Milena Sabat 3a Blanka Łukasik 3e GRATULUJEMY! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I miejsce ex aequo: Dominik Bigaj z klasy 5d Maria Zaborska z klasy 4d II miejsce: Zespół z klasy 4d: Aleksandra Maryniak, Weronika Majewska, Maria Wieczorek, Maria Zaborska III miejsce: Julia Wiater z klasy 6e Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 🙂 _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSY „JESIENNE CUDAKI ZWIERZAKI” I miejsce: Maks Nawojowski 2a oraz Marta Zielnik 3f II miejsce: Blanka Łukasik 3e III miejsce: Michalina Szymczak 3d oraz Daria Łęcka 2d Gratulujemy! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . Wyniki konkursu „Makieta toru wyścigowego” I miejsce: Paweł Wróbel 4a II miejsce: Witold Iwaniec 6b Edward Pitala 6b III miejsce: Magdalena Wróbel 7a wyróżnienie: Jakub Maroszek 5a GRATULUJEMY! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC” KLASY O I miejsce: LENA BZDZION II miejsce: KATARZYNA DĄBROWA III miejsce: DAGMARA ŚWIĘCH Wyróżnienia: ANTOŚ MRÓZ, ADAŚ SZARKOWSKI KLASY I I miejsce: ARTUR WIDZIOŁEK II miejsce: LILIANA STOCH III miejsce: WERONIKA BOCHENEK Wyróżnienie: ZUZANNA JANUS, BARBARA KOLASIŃSKA KLASY II I miejsce: MAGDALENA ŚWIĘCH II miejsce: MATEUSZ ZAJDEL III miejsce: SZYMON SIWECKI Wyróżnienie: KRZYSZTOF ŻYWICKI KLASY III I miejsce: ROBERT GĄSTOŁ II miejsce: JAN ZAPOŁA III miejsce: PAWEŁ KAŃCZYK Wyróżnienie: ADAM KOKOSIŃSKI KLASY IV-VII I miejsce: KAROLINA ZAWADA II miejsce: MELANIA BRANDYS III miejsce: KINGA LIS Wyróżnienie: MARIA WIECZOREK GRATULUJEMY! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA DLA KLAS V-VII I miejsce: Doniec Tomasz 6f II miejsce: Klimek Michał 7c III miejsce: Walczyk Marlena 5d Wyróżnienia: Klimek Aleksandra 5d , Grudnik Karolina 6c GRATULUJEMY!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2016/2017 . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . 

Wyniki konkursu recytatorskiego „TEATRALIA” I miejsce: Gabriela Cygan 1a Marceli Kocan 2c Emilia Zych 2e Tymoteusz Wywrocki 2f II miejsce: Oliwia Badzińska 2e Michalina Wolak 2f Judyta Bróg 2i Gabriela Orzeł 3h III miejsce: Maja Cioch 2f Maria Zaborska 3d Martyna Kowalczyk 3i wyróżnienie: Karol Lis 2g Karolina Imiołek 2i Natalia Kubik 3f

GRATULUJEMY!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS PIERWSZYCH I miejsce: Szymon Kuśnierz 1b II miejsce: Michał Kubik 1d, Mateusz Pyrek 1b III miejsce: Bartosz Momot 1b, Szymon Dudek 1d wyróżnienie: Aleksander Szafraniec 1b, Bartosz Dańko 1c, Patryk Stachura 1a

Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Wyniki szkolnego etapu konkursów w ramach FESTIWALU KULTURY SZKÓŁ DZIELNICY XI

KONKURS PIOSENKI I miejsce: Banat Nadija 3i II miejsce: Kocan Marceli 2c III miejsce: Zaborska Maria 3d wyróżnienie: Zych Emilia 2e KONKURS TAŃCA I miejsce: zespół klasy 3d II miejsce: zespół klas drugich III miejsce: zespół klasy 3c wyróżnienie: zespół MIX KONKURS RECYTATORSKI I miejsce: Hubert Wańczyk 2c II miejsce: Zofia Mirzyńska 2a III miejsce: Filip Szewczyk 1b wyróżnienie: Marceli Kocan 2c Michalina Wolak 2f Brygida Żurek 3i KONKURS PLASTYCZNY I miejsce: Zuzanna Cieślik 3a II miejsce: Maria Zaborska 3d III miejsce: Laila Ropek 2d wyróżnienie: Melania Brandys 3a Maja Cioch 2f Marina Boratyn gr.O Paulina Arnold 2e

Gratulujemy! Życzymy sukcesów w II etapie!!!

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU MINI PLAYBACK SHOW I miejsce: (duet) Jagoda Walczyk i Michalina Szymczak 2d Michalina Wolak 2f Szymon Minorowicz 1a II miejsce: Maksymilian Nawojowski 1a III miejsce: Emilia Kościółek, Zuzanna Malara, Daria Długosz i Emilia Paściak 2c (duet) Ziętek Dominika i Wieczorek Maria 3d wyróżnienie: (duet) Maria Zaborska i Oliwia Stawowy 3d Marika Kozłowska 1c (duet) Maria Pietrzyk i Michalina Porc 3g

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Konkurs Piosenki Nasyconej Głoskami Syczącymi (s,z,c,dz)

I miejsce: Nadia Banat 3i II miejsce: Ola Wrona i Amelia Mildner 3f III miejsce: Maria Zatorska i Nikola Hyńczuk 3d wyróżnienie: Chór klas III-ich

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Świetlicowy Turniej Puzzli        

I miejsce Zuzanna Kruczek 3c Emilka Kościółek 2c Daria Długosz 2c Zuzia Malara 2c II miejsce Filip Choroszy 3c Nikodem Wachta 2 c Bartek Wiercichowski 2c Wojtek Bartuś 2c III miejsce Ania Hart 2h Lena Scanlan 2h Karol Popko 2h Piotr Drewniak 2h

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PLASTYCZNY „Jesienne Cudaki-Zwierzaki”

I miejsce: Dawid Przyjemski 3b II miejsce: Michalina Szymczak 2d Maciej Cyno 1c III miejsce: Robert Gąstoł 2b wyróżnienie: Maja Sikora 1c Dominik Kulbacki-Wormus 1d Kacper Bieniek 2f Karolina Śmigla 2f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PLASTYCZNY „Zabawka dla dziecka niepełnosprawnego”

I miejsce: Szymon Batko 2a Ada Wrona 3c II miejsce: Michalina Wolak 2f III miejsce: Paulina Szklarczyk 3c wyróżnienie: Melania Brandys 3a Maja Cioch 2f Patryk Wiater 2d Noemi Kapuścińska 2a Milena Sabat 2a Patrycja Mazela 3j Judyta Bróg 2i Piotr Świątko 3c Kacper Bugaj 3j Zofia Kowalówka 1b

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

TURNIEJ PRZYRODNICZY „SZAFEROWA SZTAFETA NATURY”

I miejsce – 3d II miejsce – 3a III miejsce – 3f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PLASTYCZNY „BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ”

Nagrodzony: Nikodem Półtorniak  3f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PLASTYCZNY „ZIELONY KRAKÓW”

I miejsce Jakub Kędracki, Szymon Szopa 2i Róża Nowak 2b II miejsce Mikołaj Kania 2h III miejsce Oliwia Badzińska, Sandra Wielkopolska 2e wyróżnienie Zuzanna Pajor 2a Brunon Majgier 2f nagroda Grand Prix     Emilia Nizińska 2b

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

I miejsce Lilianna Wachowiak 1b Emilia Charalampous 2e Dominika Ziętek 3d II miejsce Julia Urbanek 1b Emilia Starzyk, Marceli Kocan 2c Marta Tchórz 2h Patrycja&Maja Lisowskie 3j III miejsce Gabriela Stręk 1c Amelia Bystroń i Gabriela Cygan 1a Maja Giza 2d Anna Hart 2h Zofia Dębowska 3i Wyróżnienia:    Nicholas Kowalczyk 1b Bartosz Zębala 1b Maksymilian Nawojowski 1a Antoni Borowski 1d Kacper Gościński 2c Laila Ropek 2d Karol Lis 2g Marcin Rębacz 3g Jagoda Dawiec&Emilia Rusnak 3e Miłosz Kot 3d

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO NA ILUSTRACJĘ ULUBIONEGO KOTA W KSIĄŻCE DLA DZIECI

KLASY 0-I Daria Łęcka  kl. 1d Krzyś Żywicki kl. 1b Madzia Nowak  kl.0 Liliana Stoch   kl.0 Paweł Wyroba kl. 1a Marina Boratyn kl.0 Emilka Wolak kl. 1d KLASY II- III Wiktoria Pajor kl. 3h Sandra Wielopolska kl. 2e Kasia Wygaś kl. 2f Zuzanna Pajor kl. 2a Anna Pac kl. 3a Ola Muniak kl. 3b Michał Młynarczyk kl. 2h Zuzanna Cieślik kl. 3a Melania Brandys kl. 3a _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU „NAJŁADNIEJSZA LAURKA DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ”

Prace nagrodzone: Brunon Majgier kl. 2f Sandra Wielopolska kl. 2e Robert Gastoł kl. 2b Tymoteusz Wywrocki kl. 2f Michalina Szymczak kl. 2d Zofia Popow kl. 2f

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PLASTYCZNY „ODBLASKOWA SZKOŁA”   

KLASY DRUGIE: I miejsce – Szymon Sucharski 2f Olga Masełko 2f Zosia Mirzyńska  2a II miejsce – Michalina Szymczak 2d Ola Baraniak 2i Kuba Kędracki 2i III miejsce – Piotr Zięcina 2i Karolina Imiołek 2i Zuzanna Pajor 2a KLASY TRZECIE I CZWARTE: I miejsce – Hanna Mirzyńska 3i Kamil Górka 3e II miejsce – Melania Brandys 3a III miejsce – Anna Pac 3a Nikodem Półtorniak 3f Julia Pawelec 4f WYRÓŻNIENIE: – Blanka Łukasik 2e – Milena Sabat 2a – Emilia Damczyk 2a – Natalia Michałek 2b – Bartosz Jaśkowski 2g Na uwagę zasługuje praca Maksymiliana Nawojowskiego z klasy 1a i praca grupowa maluszków – grupy”0”. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy! Anna Smyczek, Beata Litewka

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2015/2016 . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _

KONKURS HUMANISTYCZNY „MAŁY MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”:

KLASY IV I m. Hanna Migała 4f II m. Karolina Grudnik 4c III m. Paulina Łabuz 4b KLASY V I m. Urszula Kalęba 5i II m. Gabriela Kawa 5b III m. Michał Klimek 5d KLASY VI I m. Aldona Krzyworaczka 6a II m. Anna Kowalska 6c III m. Magdalena Kaczerawska 6g _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Szkolny konkurs recytatorski

W Konkursie udział wzięło 32 uczniów. Maksymalnie można było zdobyć 20 punktów. Klasy szóste: I m. Michał Przysiężniak kl.VIa 18,5 p. II m. Aleksandra Zawadzka kl.VIf 18p. III m. Karol Marynowski kl.VI b 17,5 p. Klasy piąte: I m. Michał Klimek kl.Vd 20p. II m. Nina Janczura kl.Vd 19,5 p. i Zofia Brydak 19,5 p. III m. Agnieszka Zielińska kl.Ve 18,5 p. Wyróżnienie: Wiktoria Sobczyk kl.Vc 18p. Klasy czwarte: I m. Emilia Fiutowska kl. IVf 20p. I Patryk Orkisz IVd 20p. II m. Paulina Strączek kl. IVf 19p. III m. Patryk Bąk kl. IVf 18 p. Wyróżnienia : Zuzanna Drzymalska kl.IVf 17,5 p. Wiktor Kokosiński kl.IVb 17,5 p. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY!!! Jury: mgr Jolanta Frankowska mgr Janina Piechówka _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

„STRÓJ ŚWIĘTEGO”

I miejsce Judyta Bróg kl. 1i, Dawid Przyjemski kl. 2e, Miłosz Kot kl. 2d II miejsce Emilia Paściak kl. 1c, Michalina Wolak kl. 1f, Michał Młynarczyk kl. 1h, Piotr Kurek kl. 2d III miejsce Róża Nowak kl. 1b, Paweł Kończyk kl. 1c, Marta Tchórz kl. 1h, Alicja Kuczkowska kl. 2h _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Szkolny konkurs plastyczny

„ILUSTRACJA DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

klasy pierwsze: I MIEJSCE Zuzanna Pajor kl. 1a, Zuzanna Malara kl. 1 c, Michalina Szymczak kl. 1d, Michalina Wolak kl. 1f II MIEJSCE Robert Gąsior KL. 1b, Jakub Rusowicz KL. 1b, Gabriel Stoch KL. 1c, Marcelina Migała KL. 1d, Blanka Łukasik kl. 1e, Tymek Wywrocki kl. 1 f,  Sandra Wielopolska kl. 1 III MIEJSCE Ewa Nowak kl. 1b, Emilia Starzyk kl. 1c, Jagoda Walczyk kl. 1d, Szymon Sucharski kl. 1f WYRÓŻNIENIA Zofia Mirzyńska kl. 1a, Wojciech Bartuś kl. 1c, Paweł Kończyk kl. 1c, Kacper Stolarczyk kl. 1c, Oliwia Kucała kl. 1e, Olga Kuza kl. 1f, Olga Masełko kl. 1f, Ada Kawa kl. 1g, Mateusz Wojan kl. 1g

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ KLAS I-III

Klasy pierwsze: I miejsce: Marceli Kocan kl. Ic II miejsce: Emilia Charalampous kl. Ie III miejsce: Olga Kielar kl. I h Wyróżnienia: Mikołaj Kania kl. I h, Maja Giza kl. I d Klasy drugie: I miejsce: Zuzanna Góra kl. II j II miejsce: Zofia Dębowska kl. II i III miejsce: Marcin Rębacz kl. II e Wyróżnienia: Eliza Pitala i Julia Marzec kl. II f Klasy trzecie: I miejsce: Olaf Brożek kl. III d II miejsce: Marlena Walczyk kl. III d III miejsce: Julia Madej kl. III b Wyróżnienie: Martyna Wilk kl. III e _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

WYNIKI KONKURSU NA LOGO SKLEPIKU SZKOLNEGO

„Mam apetyt na zdrowie” – tak brzmi hasło przewodnie tego roku szkolnego. Zdrowy uczeń kupuje w sklepiku szkolnym tylko zdrowe produkty, dlatego Samorząd Uczniowski już we wrześniu ogłosił konkurs na logo zdrowego sklepiku szkolnego. Oto wyniki tego konkursu na poziomie klas IV – VI: I miejsce      Helena Bednarczyk z klasy 5d II miejsce    Milena Momot z klasy 4f Amelia Durełek z klasy 5g Gabriela Janus z kasy 4a III miejsce     Wiktoria Bystroń z klasy 6a    Gratulujemy !!!!!! Wszystkim uczniom dziękujemy za przygotowanie ciekawych projektów. _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Wyniki XVII Ogólnoszkolnego Konkursu Recytatorskiego

KLASY I I miejsce : Hubert Wańczyk 1e II miejsce : Michalina Wolak 1f III miejsce: Marceli Kocan 1c wyróżnienia: Tymoteusz Wywrocki 1f

                               Zuzanna Malara 1c

KLASY II I miejsce : Brygida Borewicz 2i II miejsce : Zofia Dębowska 2i III miejsce: Jakub Ślesak 2d wyróżnienia: Maria Zaborska 2d KLASY III I miejsce : Aleksandra Klimek 3d II miejsce : Marlena Walczyk 3d III miejsce: Kinga Lis 3c wyróżnienia: Dawid Korczowski 3d WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . ŚWIETLICOWY TURNIEJ PUZZLI I miejsce: • Amelia Adamczyk 1b • Adrianna Lasota 1b • Julia Wróblewska 1b II miejsce: • Gabriela Stręk 3f • Zuzanna Śmigla 3f • Nikola Hazior 3f III miejsce: • Konrad Bieniek 4d • Bartłomiej Gimiński 4d • Jakub Grabiec 3c • Jakub Kozień 3c • Mateusz Sierżęga 3c • Filip Warchał 3c Wyróżnienia: • Łucja Brejta 2e • Nadia Sieradzka 2e • Dawid Machaczak 2e • Kacper Szymański 2e • Karol Litewka 2e Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . Wyniki konkursu plastycznego „ZWIERZAKI -CUDAKI” organizowanego przez nauczycieli świetlicy. I miejsce: • Hanna Mirzyńska 2i • Michalina Szymczak 1d II miejsce: • Dawid Przyjemski 2b • Robert Gąsoł 1b • Anna Juras 2e III miejsce: • Szymon Rogowski 1 e • Wiktoria Pajor 2h Wyróżnienia: • Szymon Wlezień 3e • Jan Miernik 2i •  Jan Żołopa  1e • Zuzanna Utnik 2i • Filip Pacelt 2i •  praca grupowa świetlicy górnej /p. S.Mrzygłód/ Organizatorki konkursu : mgr A.Sierżęga mgr R.Pulikowska GRATULUJEMY !!!

 _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2014/2015 . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _

WYNIKI konkursu literackiego klas drugich (25.05.2015) I miejsce: • Emilia Kugiel 2a II miejsce: • Franciszek Hajto 2c • Zuzanna Borowska 2d • Anna Juras 2e III miejsce: • Julia Madej 2b Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Organizatorzy: Celina Trojanowska Katarzyna Hańderek _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS DRUGICH (23.03.2015) I miejsce: Wiktor Leszczyński 2d II miejsce: Gabriela Sucharska 2c III miejsce: Anna Juras 2e, Bartosz Kucharski 2b, Paulina Maćkowiak 2d Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Organizatorzy: mgr Celina Trojanowska mgr Katarzyna Hańderek _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA FRAGMENTÓW „TRYLOGII” Henryka Sienkiewicza w ramach akcji NARODOWE CZYTANIE z inicjatywy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Konkurs odbył się 5 września 2014r. Klasy szóste: I   miejsce: Agnieszka  Zając 6g II  miejsce: Natalia  Izbińska 6d III miejsce: Martyna Rapacz 6c WYRÓŻNIENIA: • Joanna Kowalska 6a • Weronika Czyszczoń 6c • Karolina Duda 6c • Aleksandra Urbanowicz 6c • Jagoda Kulig 6d • Natalia Głowacka 6d Klasy piąte : I   miejsce: Aleksandra Zawadzka 5f II  miejsce: Gabriela Nowak 5e III miejsce: Karol Marynowski 5b WYRÓŻNIENIA: • Jakub Kotara 5b • Gabriela Grzesiak 5c • Barbara Lipner 5e • Kinga Olewicz 5f • Justyna Kryjomska 5g WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY! Organizator: mgr Janina Piechówka Jury: mgr Janina Piechówka mgr Małgorzata Goniakowska-Jasiówka mgr Ewa Sobczyk SU Aniela Dmytrzak 5e _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU CZYTANIA PROZY I POEZJI który odbył się 2 października 2014 roku (klasy piąte i szóste). I   miejsce – Martyna Rapacz   kl. VIc  (25,5 p.) II  miejsce – Laura Boratyn    kl. Vb   (24,5 p.) III miejsce – Igor Cholewiński kl. Vc   (24 p.) Wyróżnienia: Natalia Izbińska VId Jaromir Kolano   Va Anna Kowalska    Vc Anna Zawadzka    Ve WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY! Jury: mgr Jolanta Frankowska mgr Janina Piechówka mgr Elżbieta Piszczek-Śniegowska Uczennica kl. VI d

 _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . 2013/2014 . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _

  WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO KLAS PIERWSZYCH (VI 2014) Laureat: Adrianna Dybek 1e Wyróżnienia: • Anna Czopek 1b • Aleksandra Klimek 1d • Justyna Sordyl 1c • Kinga Lis 1c Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Organizatorzy: p. C. Trojanowska, p. K. Hańderek _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

„Żołnierze AK – Rycerze Niezłomni” – wyniki etapu szkolnego konkursu historycznego.

Do finału konkursu zakwalifikowali się:

1. Kacper Stolarz kl. 6g 2. Natalia Rudnik kl. 6b 3. Jakub Mońka kl. 5c 4. Jan Pamuła kl. 5g 5. Natalia Izbińska kl. 5d 6. Szymon Nowak kl. 5d

Finał konkursu 3 czerwca 2014 roku, godz. 12.00 w SPzOI nr 162

GRATULUJEMY!!!

Nauczyciele historii

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .

Zakończył się dwuetapowy szkolny konkurs polonistyczny „MAŁY MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”.

Tytuł mistrza języka polskiego wśród piąto i szóstoklasistów uzyskała Wiktoria Żmuda z klasy VI c Tytuł mistrza języka polskiego wśród czwartoklasistów uzyskała Wiktoria Dawiec z klasy IV b KLASY PIĄTE I SZÓSTE: II miejsce zajęły uczennice: Julia Wojciechowska z kl. VI b oraz Agnieszka Zając z kl. V g III miejsce zajęła: Aleksandra Lisowska z kl. VI g KLASY CZWARTE: II miejsce zajął: Karol Marynowski z kl. IV b III miejsce zajęli uczniowie: Aldona Krzyworączka z kl. IV a i Michał Wydro z kl. IV d

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w zmaganiach z językiem polskim.

Organizatorzy: Anna Gruntkowska Małgorzata Jasiówka-Goniakowska

_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI  KONKURSU  TANECZNEGO – KL. 4-6 KATEGORIA: ZESPOŁY I miejsce: KLASA 4C II miejsce (dwa drugie miejsca): KLASA 6D oraz ZESPÓŁ z KLAS 5C I 6C III miejsce (dwa trzecie miejsca): KLASA 5D i KLASA 4B KATEGORIA: DUETY I miejsce: K.BOROŃ i A.KOPACZ  z klasy 4c II miejsce: M.KLASA i W.OZDOBA z klasy 4d III miejsce: J.KORZEŃ i M.POPŁAWSKA z klasy 4c KATEGORIA: SOLIŚCI I miejsce: W.ŚLESAK z klasy 6d II miejsce: J.ROSENTHAL z klasy 4c Wszystkim laureatom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU „MISTRZ PREHISTORYCZNEGO DESIGNU?” Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 pod patronatem Muzeum Archeologicznego w Krakowie i trwał od 1 lutego do 30 kwietnia 2014 r. W konkursie uczestniczyło 85 uczniów ze szkół podstawowych. Jury nagrodziło prace konkursowe w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6. Oto lista laureatów i wyróżnionych uczniów:

Klasy 1-3

I miejsce: Maksymilian Maciak – SP nr 101, klasa 2a Marek Sowa – SP nr 43, klasa 2a

II miejsce: Patrycja Cieślik – SP nr 91, klasa 3c Marta Gruszka – SP nr 101, klasa 2a Bartosz Klasa – SP z OI nr 90, klasa 2a

III miejsce: Karolina Ciejek – SP nr 86, klasa 3a Piotr Pabian – SP nr 101, klasa 2a

WYRÓŻNIENIA:

Gabriela Jajecznica – SP nr 86, klasa 3a Maciej Zygmunt – SP nr101, klasa 2a

Klasy 4-6

I miejsce: Aniela Dmytrzak kl. 4e Tomasz Sieja kl. 4c Karolina Szot kl. 4a

II miejsce: Gabriela Kopijka kl. 4h Jakub Kotara kl. 4b Justyna Kryjomska kl. 4g Angelika Szydłowska kl. 4g

III miejsce: Gabriela Buda kl. 4a Emilia Stępień kl. 4c Wyróżnienia: Jan Borończyk kl. 4g Wiktoria Góralik kl. 4d Wiktoria Grysiak kl. 4a Aldona Krzyworączka kl. 4a Natalia Kukla kl. 4b Paweł Modzelewski kl. 4g Alicja Nowak kl. 4c Michał Ryz kl. 4d Oskar Witek kl. 4b Julia Wolak kl. 4b Michał Wydro kl. 4d Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy !!! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ KLASY  SZÓSTE I miejsce: Aleksandra Poskróbek klasa 6g II miejsce: Klaudia Ogonowska klasa 6c III miejsce: Gabriela Kurpisz klasa 6h KLASY  PIĄTE I miejsce: Zuzanna Bednarczyk i Alicja Bubula klasa 5g II miejsce: Karolina Duda klasa 5c III miejsce: Agnieszka Zając i Alicja Rygiel klasa 5g KLASY  CZWARTE I miejsce: Jakub Kotara klasa 4b II miejsce: Julia Rozenthal klasa 4c III miejsce: Wiktoria Dawiec i Laura Boratyn klasa 4b _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS PIERWSZYCH I miejsce – Adrianna Dybek 1e i Bartek Kucharski 1b II miejsce – Aleksandra Korzeniowska 1d, Martyna Cieślak 1e III miejsce – Artur Grochal 1c, Ewa Gurgul 1c, Małgorzata Franczyk 1a Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Organizatorki konkursu: p. C. Trojanowska i p. K. Hańderek _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO „SKĄD MÓJ RÓD, SKĄD MOJE KORZENIE?” Jury w składzie – Małgorzata Goniakowska i Jolanta Ziętara – wyłoniło zwycięzców i wyróżniło prace następujących uczniów: Laureaci I m. Samir Rime „Wspomnienia jak puzzle ” II m. Natalia Starzak „Smak strachu ” III m. Aniela Dmytrzak „To cud, że przeżyli. Mroczny czas okupacji” Wyróżnienia 1.Gabriela Siwek „Wojenne losy Barbary Piss” 2.Laura Boratyn „Moja prababcia Anastazja ” 3.Julia Wolak „Ocalić od zapomnienia – historia mojego dziadka Juliana i babci Janiny” 4.Julia Wójtowicz „Historia małego partyzanta i jego dzielnych rodziców ” 5.Karolina Szot „Moja Prababcia Tosia ” 6.Miłosz Dutkiewicz „Wichry wojny w Narolu ” 7.Karol Marynowski „Wspomnienia z historii mojej rodziny ” 8.Jakub Kotara „Uczciwość nie ma narodowości- obrazy z historii mojej rodziny ” 9.Aleksandra Żmudka „Historie rodzinne ” Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, wszystkim „młodym historykom” serdecznie gratulujemy!!! Organizator konkursu składa szczególne podziękowanie rodzicom uczniów, bowiem bez ich pomocy, niełatwo byłoby dzieciom dotrzeć do swoich korzeni, odkrywać przeszłość własnej rodziny. Gratulujemy!!! _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . Na przełomie grudnia i stycznia 2013/2014 odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny na wykonanie najpiękniejszej szopki krakowskiej. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach – szopek płaskich i przestrzennych. Kryteriami oceniania były następujące warunki: 1.Szopka miała naśladować architekturę starego Krakowa. 2.Miała być wieżowa, symetryczna i kolorowa. 3.Miała być oryginalna i pomysłowa. Laureatami zostali: w kategorii szopek płaskich: I miejsce   –   Michał  Ryz i Aleksandra  Stolarz  IVd II miejsce  –   Kuba Kotara  IVb III miejsce –   Oliwia Krzyszczak  VIb wyróżnienie – SZOPKA nr 8 w kategorii szopek przestrzennych: I miejsce   –  Kornelia Cichoń  IVb II miejsce  –  Igor  Koliński  IVg III miejsce –  Michał  Przysiężniak, Dawid  Jakubas,  Kacper  Kamiński  IVa wyróżnienie – Natalia  Kolińska  IVf _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO UTWORÓW JANA BRZECHWY I JULIANA TUWIMA (2013/2014) Klasy IV I miejsce   –  Michał Przysiężniak IVa,  Karol Marynowski IVb II miejsce  – Jakub Kotara IVb III miejsce –  Mikołaj Chudziak IVb wyróżnienie – Wiktora Grysiak IVa Klasy V I miejsce   – Karolina Duda Vc II miejsce  – Agnieszka Zając Vg III miejsce – Szymon Chrostowski Ve wyróżnienia – Natalia Izbińska Vd i Weronika Toczek Vd Klasy VI I miejsce   – Weronika Ślesak VId II miejsce  – Klaudia Ogonowska VIc III miejsce – Wiktoria Boroń VId, Marcjanna Węgiel VId Wyróżnienia – Julia Łukaszewska VIf i Aleksandra Misztal VIc Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy !!! Jury: p. Jolanta Ogonowska, SU – Natalia Głowacka, p. Jolanta Frankowska, p. Janina Piechówka, p. Elżbieta Piszczek-Śniegowska _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ ._ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ .
  • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA (2013/2014) KLASY  V I miejsce   –   Natalia Izbińska   Vd i Bruno  Kurdybowicz  Va II miejsce  –   Natalia Głowacka  Vd III miejsce –   Martyna Kogut Vc i Natalia Bajer Va wyróżnienia – Bartosz Adamczyk Vb i Miłosz Mrzygłód Vf KLASY  VI I miejsce   –   Weronika Ślesak VId i Marcjanna Węgiel VId II miejsce  –   Elżbieta Śmietana Vh i Jakub Fenert VId III miejsce –  Klaudia Ogonowska VIc i Bartek Wojdyła VIc wyróżnienia –  Maciej Maj VIc i Emil Złomańczuk VIc Organizatorki konkursu: p. J. Frankowska, p. J. Piechówka