Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

22. Finał WOŚP wpisuje się w realizowany w naszej szkole program Edukacji Regionalnej, aktywizując naszych uczniów do działania na rzecz lokalnego środowiska.

Co prawda Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest starsza niż nasi uczniowie, ale jej przesłanie nieustannie trafia do ludzi, także tych najmłodszych. Wsłuchując się w prośby ludzi dobrej woli oraz w swoje serce, uczniowie klasy 4b wraz z rodzicami i wychowawcą aktywnie włączyli się w 22. Finał WOŚP organizowany przez Centrum Handlowe Bonarka.

Występując przed licznie zgromadzoną widownią zaprezentowali 3 układy taneczne. Na początku uczennice klasy baletowo – sportowej oczarowały przepięknym „Walcem kwiatów”. Wkrótce przyłączyli się chłopcy i wspólnie zaprezentowali układ taneczny zatytułowany „Wiedeńskie party” przygotowany przez Szkołę Tańca AS. Kiedy przebrzmiały rytmy party na parkiecie ponownie zakrólowały dziewczynki, prezentując układ taneczny do wielkiego przeboju Shakiry „Whenever, wherever”. Parafrazując słowa Jerzego Owsiaka „działo się”.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem:  http://www.bonarkacitycenter.pl/aktualnosci/dla-wosp-bonarka-gra-z-przytupem

Comments are closed.