Szanowni Rodzice

Od 28 czerwca w naszej szkole wznawiamy akcję Lato w szkole – wakacyjny pobyt dzieci w szkole w godz. 8.00 – 16.00. Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną tegoroczna akcja odbędzie się pod hasłem Lato w szkole na sportowo. Stawiać będziemy na ruch i wszelako pojętą aktywność fizyczną. Planujemy przede wszystkim wycieczki i zajęcia na świeżym powietrzu tj. wyjście do schroniska PTTK na Kudłaczach, warsztaty w Ogrodzie Doświadczeń i Puszczy Niepołomickiej, wycieczkę do ZOO i na Kopiec Piłsudskiego, wyjazd do Bobrowego Rozlewiska. Aby zachować reżim sanitarny transport dzieci obędzie się wynajętym autokarem. Do dyspozycji dzieci będą boiska szkolne oraz plac zabaw. Pobyt w szkole urozmaicimy zajęciami speedballa, zumbą, nauką tańca, grami terenowymi oraz zawodami sportowymi.

Plan wycieczek i wyjść może ulec zmianie ze względu na dynamiczną sytuację pandemiczną oraz warunki pogodowe. Jednakże postaramy się, aby czas spędzony z nami był dla dzieci ciekawy i atrakcyjny.

Akcję Lato w szkole na sportowo planujemy w 4 turnusach tygodniowych:

I turnus: 28 czerwca – 2 lipca

II turnus: 5 lipca – 9 lipca

III turnus: 12 lipca – 16 lipca

IV turnus: 19 lipca – 23 lipca

Koszt jednego tygodnia wynosi 150 zł. Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 55 zł za tydzień.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie koordynatorom akcji pobytu dziecka w konkretnym tygodniu poprzez mobidziennik do 21 maja.  

Na stronie szkoły będzie dostępna karta zapisu dziecka. Wypełnioną kartę oraz wpłatę będziemy przyjmować 9 czerwca tj. środa, w godz. od 17.00 do 19.00 przy wejściu do szkoły klas młodszych.

Koordynatorzy akcji:

Violetta Reklińska

Jolanta Marzec