Dyrekcja i grono pedagogiczne

Dyrektor

mgr Maria Baran

Zastępca dyrektora

mgr Agata Kieniewicz

mgr Dorota Niedośpiał

mgr Renata Szewczyk

 

mgr Maria Baran: środa 15.00-16.00

mgr Agata Kieniewicz: wtorek 15.00-16.00

mgr Dorota Niedośpiał: środa 15.00-16.00

mgr Renata Szewczyk: czwartek 15.00-16.00

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Maria Baran – dyrektor
mgr Dorota Niedośpiał – zastępca dyrektora
mgr Barbara Cora
mgr Marta Goszczyńska
mgr Katarzyna Hańderek
mgr Edyta Jałocha
mgr Iwona Lenda
mgr Jolanta Marzec
mgr Małgorzata Owsianka
mgr Krystyna Pach
mgr Violetta Reklińska
mgr Teresa Schwarz
mgr Celina Trojanowska
mgr Katarzyna Wójcik
mgr Małgorzata Żmuda

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
mgr Dorota Baran-Flaszowska
mgr Paulina Kopeć
mgr Agnieszka Krawczyk
mgr Beata Litewka
mgr Marzena Michalik
mgr Kamila Młynarczyk
mgr Artur Młynarz
mgr Anna Mrożkiewicz
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Renata Szewczyk – zastępca dyrektora
mgr Małgorzata Tatko

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
mgr Wioletta Wojtasik
mgr Anna Zięba

JĘZYK POLSKI
mgr Agata Byrska
mgr Jolanta Frankowska
mgr Anna Gruntkowska
mgr Anna Grynkiewicz
mgr Małgorzata Jasiówka-Goniakowska
mgr Magdalena Kowalska
mgr Justyna Rychlicka
mgr Ewa Sobczyk
mgr Magdalena Wróbel
mgr Dominika Zagdan
mgr Iwona Żak

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Ewa Dziewierz
mgr Agnieszka Kamińska
mgr Elżbieta Kania-Zębala
mgr Małgorzata Kliczewska
mgr Anna Kochanowska
mgr Anita Kucharzyk
mgr Joanna Lubecka
mgr Paulina Matuszewska-Urbanek
mgr Ewa Pędziwiatr
mgr Małgorzata Solarska
mgr Urszula Stawiarska
mgr Ewa Zarzycka

JĘZYK NIEMIECKI
mgr Joanna Lubecka
mgr Małgorzata Vailleau-Wołczyk

JĘZYK HISZPAŃSKI
mgr Agnieszka Michalik

HISTORIA
mgr Paweł Łuszczek
mgr Małgorzata Płaczkowska
mgr Natalia Radwańska
mgr Jolanta Ziętara

MATEMATYKA
mgr Paulina Adamczyk
mgr Grażyna Bubula
mgr Maria Gniadek
mgr Agata Kieniewicz – zastępca dyrektora
mgr Michał Majewski
mgr Justyna Nowak
mgr Monika Pajda
mgr Alicja Piwowarczyk
mgr Agata Wolak

PRZYRODA
mgr Anna Gwóźdź
mgr Agata Romaldowska-Kubis
mgr Joanna Wresiło-Kielar

BIOLOGIA
mgr Marta Stopyra
mgr Teresa Nowak
mgr Agata Romaldowska-Kubis

GEOGRAFIA
mgr Marta Kozłowska-Jewuła
mgr Joanna Wresiło-Kielar

CHEMIA
mgr Natalia Kuszewska
mgr Marta Stopyra

FIZYKA
mgr Urszula Kożuchowicz
mgr Aleksandra Radko

WOS
mgr Patrycja Chełminiak

MUZYKA
mgr Małgorzata Krawczyk
mgr Magdalena Majewska

PLASTYKA
mgr Maria Krcha-Radecka
mgr Maria Śmigla

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
mgr Małgorzata Danek
mgr Barbara Święszek-Kisielak

INFORMATYKA
mgr Małgorzata Danek
mgr Iwona Długosz
mgr Michał Majewski
mgr Barbara Święszek-Kisielak
mgr Katarzyna Wójcik

ZAJĘCIA TECHNICZNE/TECHNIKA
mgr Małgorzata Danek
mgr Iwona Długosz

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
mgr Małgorzata Krawczyk

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Sylwia Bróg
mgr Urszula Chodźba
mgr Piotr Czajkowski
mgr Beata Filip
mgr Edyta Gielas-Szeląg
mgr Janusz Głowacz
mgr Tomasz Gościński
mgr Mirosława Pluta
mgr Piotr Szafraniec
mgr Paweł Szczepański

RELIGIA
s. Wiesława Kaszowska
s. Iwona Kozłowska
ks. Michał Królik
ks. Ryszard Ptak
mgr Agata Rysiewicz
ks. Rafał Salawa
ks. Artur Zdebski
pastor Zbigniew Sobczak

ETYKA
mgr Renata Pulikowska

DORADZTWO ZAWODOWE
mgr Michał Majewski
mgr Agata Romaldowska-Kubis

PEDAGOG
mgr Barbara Kodura
mgr Joanna Majerska
mgr Beata Michta

PSYCHOLOG
mgr Magdalena Lach

LOGOPEDA
mgr Maria Petriczek

TERAPIA PEDAGOGICZNA
mgr Magdalena Iwaszkiewicz
mgr Małgorzata Kliczewska
mgr Karolina Kołodziejczak
mgr Marta Kozłowska-Jewuła
mgr Anna Mrożkiewicz
mgr Małgorzata Tatko

REWALIDACJA
mgr Dorota Baran- Flaszowska
mgr Barbara Cora
mgr Agnieszka Krawczyk
mgr Beata Litewka
mgr Kamila Młynarczyk
mgr Anna Mrożkiewicz
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Natalia Radwańska
mgr Małgorzata Tatko
mgr Małgorzata Żmuda

WDŻ
mgr Joanna Majerska
mgr Beata Michta

BIBLIOTEKA
mgr Małgorzata Bajer
mgr Katarzyna Ejgierd-Aksamit

ŚWIETLICA
mgr Magdalena Broniak
mgr Marta Goszczyńska
mgr Małgorzata Guzik
mgr Elżbieta Marcinkowska
mgr Renata Pulikowska
mgr Maria Reklińska
mgr Anna Sierżęga
mgr Małgorzata Sikora-Lichoń
mgr Justyna Surma
mgr Paweł Szczepański
mgr Celina Trojanowska
mgr Anna Zarzycka
mgr Katarzyna Ziółkowska-Flisek
mgr Małgorzata Żmuda

Nauczyciele uczący w budynku przy ul. Malborskiej

Język polski
mgr Anna Grynkiewicz

Język angielski
mgr Małgorzata Solarska

Język niemiecki
mgr Zofia Bik

Historia, Wiedza o Społeczeństwie
mgr Małgorzata Płaczkowska

Matematyka
mgr Maria Gniadek

Biologia
mgr Teresa Nowak

Geografia
mgr Marta Kozłowska-Jewuła

Chemia
mgr Aleksandra Komorek

Fizyka, Informatyka, Zajęcia techniczne
mgr Urszula Kożuchowicz

Muzyka
mgr Małgorzata Krawczyk

Plastyka
mgr Maria Krcha–Radecka

Zajęcia artystyczne
mgr Maria Krcha–Radecka
mgr Małgorzata Krawczyk

Wychowanie fizyczne
mgr Beata Filip
mgr Janusz Głowacz

Religia
mgr Maria Gniadek

Edukacja Dla Bezpieczeństwa
mgr Grzegorz Krzyżak

„SPInKa”
mgr Justyna Kubaszczyk

Biblioteka
mgr Anna Kuglarz