Dyrekcja i grono pedagogiczne

Dyrektor

mgr Maria Baran

Zastępca dyrektora

mgr Elżbieta Adamkiewicz

mgr Janina Illukowicz

mgr Agata Kieniewicz

 

mgr Maria Baran:                    _               – .00 – .00

mgr Elżbieta Adamkiewicz:   _             – .00 – .00

mgr Janina Illukowicz:            _   – .00 – .00

mgr Agata Kieniewicz:            _               – .00 – .00

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Maria Baran – dyrektor
mgr Elżbieta Adamkiewicz – zastępca dyrektora
mgr Edyta Budzyn
mgr Barbara Cora
mgr Anna Filek
mgr Katarzyna Hańderek
mgr Edyta Jałocha
mgr Anna Król
mgr Iwona Lenda

mgr Agnieszka Malinowska
mgr Marta Markielowska-Kudła
mgr Jolanta Marzec
mgr Marta Myrek
mgr Dorota Niedośpiał
mgr Małgorzata Owsianka
mgr Krystyna Pach
mgr Bożena Płaszewska
mgr Violetta Reklińska
mgr Teresa Schwarz
mgr Monika Szczęśniak
mgr Celina Trojanowska
mgr Katarzyna Wójcik
mgr Małgorzata Ziemba
mgr Małgorzata Żmuda

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
mgr Marta Goszczyńska
mgr Anna Sierżęga
mgr Małgorzata Tatko

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
mgr Dorota Baran- Flaszowska
mgr Beata Litewka
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Anna Smyczek
mgr Elżbieta Stępniowska
mgr Renata Szewczyk

JĘZYK POLSKI
mgr Jolanta Frankowska
mgr Anna Gruntkowska
mgr Małgorzata Jasiówka-Goniakowska
mgr Janina Piechówka
mgr Elżbieta Piszczek-Śniegowska
mgr Ewa Sobczyk

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Ewa Dziewierz
mgr Dorota Guzowska
mgr Agnieszka Kamińska
mgr Elżbieta Kania-Zębala
mgr Małgorzata Kliczewska
mgr Ewelina Kołodziejczyk
mgr Paulina Matuszewska-Urbanek
mgr Ewa Pędziwiatr
mgr Urszula Stawiarska
mgr Ewa Zarzycka

HISTORIA
mgr Janina Illukowicz – zastępca dyrektora
mgr Paweł Łuszczek
mgr Jolanta Ziętara

MATEMATYKA
mgr Agata Kieniewicz – zastępca dyrektora
mgr Szymon Baliński
mgr Grażyna Bubula
mgr Ewa Mazur
mgr Monika Pajda
mgr Alicja Piwowarczyk
mgr Agata Wolak

PRZYRODA
mgr Anna Gwóźdź
mgr Agata Romaldowska-Kubis
mgr Ewa Walkiewicz
mgr Joanna Wresiło-Kielar

MUZYKA
mgr Magdalena Majewska

mgr Piotr Węgrzyn

PLASTYKA
mgr Maria Radecka-Mazurek
mgr Maria Śmigla

INFORMATYKA, TECHNIKA
mgr Małgorzata Danek
mgr Iwona Długosz
mgr Kazimierz Jakóbczyk

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Sylwia Bróg
mgr Urszula Chodźba
mgr Piotr Czajkowski
mgr Edyta Gielas-Szeląg
mgr Tomasz Gościński
mgr Mirosława Pluta
mgr Piotr Szafraniec
mgr Paweł Szczepański

RELIGIA
mgr Agata Batko
ks. Jan Dziubek
ks. Krzysztof Główka
s. Wiktoria
s. Jadwiga Próchnicka
ks. Rafał Salawa
pastor Zbigniew Sobczak

PEDAGOG
mgr Barbara Kodura
mgr Beata Michta

PSYCHOLOG
mgr Monika Janczura

LOGOPEDA
mgr Maria Petriczek

REWALIDACJA
mgr Dorota Bonczyk

BIBLIOTEKA
mgr Małgorzata Bajer
mgr Katarzyna Ejgierd-Aksamit

ŚWIETLICA
mgr Danuta Haranek
mgr Agnieszka Krawczyk
mgr Magdalena Krochmal
mgr Sylwia Mrzygłód
mgr Renata Pulikowska
mgr Dorota Serwacka
mgr Małgorzata Sikora
mgr Elżbieta Smolarczyk
mgr Anna Wójcik