Dyrekcja i grono pedagogiczne

Dyrektor

mgr Maria Baran

Zastępca dyrektora

mgr Elżbieta Adamkiewicz

mgr Agata Kieniewicz

mgr Dorota Niedośpiał

 

mgr Maria Baran: środa – godz. 15.00 – 16.00

mgr Elżbieta Adamkiewicz: wtorek – godz. 15.00 – 16.00

mgr Agata Kieniewicz: środa – godz. 15.00 – 16.00

mgr Dorota Niedośpiał: czwartek – godz. 15.00 – 16.00

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Maria Baran – dyrektor
mgr Elżbieta Adamkiewicz – zastępca dyrektora
mgr Dorota Niedośpiał – zastępca dyrektora
mgr Edyta Budzyn
mgr Barbara Cora
mgr Marta Goszczyńska
mgr Katarzyna Hańderek
mgr Edyta Jałocha
mgr Anna Król
mgr Iwona Lenda
mgr Małgorzata Litwa
mgr Jolanta Marzec
mgr Marta Myrek
mgr Małgorzata Owsianka
mgr Krystyna Pach
mgr Violetta Reklińska
mgr Teresa Schwarz
mgr Anna Smyczek
mgr Celina Trojanowska
mgr Katarzyna Wójcik
mgr Małgorzata Żmuda

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
mgr Dorota Baran-Flaszowska
mgr Beata Litewka
mgr Magdalena Młynarczyk
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Elżbieta Stępniowska
mgr Renata Szewczyk
mgr Małgorzata Tatko

JĘZYK POLSKI
mgr Jolanta Frankowska
mgr Anna Gruntkowska
mgr Anna Grynkiewicz
mgr Małgorzata Jasiówka-Goniakowska
mgr Justyna Rychlicka
mgr Ewa Sobczyk
mgr Magdalena Wróbel
mgr Iwona Żak

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Ewa Dziewierz
mgr Agnieszka Kamińska
mgr Elżbieta Kania-Zębala
mgr Małgorzata Kliczewska
mgr Anita Kucharzyk
mgr Paulina Matuszewska-Urbanek
mgr Ewa Pędziwiatr
mgr Małgorzata Solarska
mgr Urszula Stawiarska
mgr Ewa Zarzycka

JĘZYK NIEMIECKI
mgr Joanna Lubecka
mgr Małgorzata Vailleau-Wołczyk

HISTORIA
mgr Paweł Łuszczek
mgr Małgorzata Płaczkowska
mgr Jolanta Ziętara

MATEMATYKA
mgr Agata Kieniewicz – zastępca dyrektora
mgr Szymon Baliński
mgr Grażyna Bubula
mgr Justyna Nowak
mgr Agnieszka Padoł / mgr Monika Pajda
mgr Alicja Piwowarczyk
mgr Agata Wolak

PRZYRODA
mgr Anna Gwóźdź
mgr Agata Romaldowska-Kubis
mgr Ewa Walkiewicz
mgr Joanna Wresiło-Kielar

BIOLOGIA
mgr Anna Gwóźdź
mgr Teresa Nowak
mgr Agata Romaldowska-Kubis
mgr Ewa Walkiewicz

GEOGRAFIA
mgr Marta Kozłowska-Jewuła
mgr Joanna Wresiło-Kielar

CHEMIA
mgr Natalia Kuszewska

FIZYKA
mgr Urszula Kożuchowicz
mgr Jerzy Mazur

MUZYKA
mgr Małgorzata Krawczyk
mgr Magdalena Majewska

PLASTYKA
mgr Maria Krcha-Radecka
mgr Maria Śmigla

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
mgr Małgorzata Danek
mgr Iwona Długosz
mgr Monika Szczęśniak

ZAJĘCIA TECHNICZNE
mgr Małgorzata Danek
mgr Iwona Długosz


WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Sylwia Bróg
mgr Urszula Chodźba
mgr Piotr Czajkowski
mgr Beata Filip
mgr Edyta Gielas-Szeląg
mgr Tomasz Gościński
mgr Mirosława Pluta
mgr Piotr Szafraniec
mgr Paweł Szczepański

RELIGIA
mgr Piotr Białas
ks. Jan Dziubek
ks. Krzysztof Główka
s. Wiesława Kaszowska
mgr Wioletta Owczarek
ks. Ryszard Ptak
mgr Agata Rysiewicz
ks. Rafał Salawa
pastor Zbigniew Sobczak

ETYKA
mgr Renata Pulikowska

DORADZTWO ZAWODOWE
mgr Sylwia Tyszkiewicz

PEDAGOG
mgr Barbara Kodura
mgr Beata Michta

PSYCHOLOG
mgr Marta Cygan

LOGOPEDA
mgr Maria Petriczek

TERAPIA PEDAGOGICZNA
mgr Magdalena Iwaszkiewicz
mgr Małgorzata Kliczewska
mgr Marta Kozłowska-Jewuła
mgr Anna Mrożkiewicz

REWALIDACJA
mgr Dorota Baran- Flaszowska
mgr Barbara Cora
mgr Agnieszka Krawczyk
mgr Beata Litewka
mgr Młynarczyk Magdalena
mgr Anna Mrożkiewicz
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Elżbieta Stępniowska
mgr Renata Szewczyk

WDŻ
mgr Joanna Majerska
mgr Beata Michta

BIBLIOTEKA
mgr Małgorzata Bajer
mgr Katarzyna Ejgierd-Aksamit

ŚWIETLICA
mgr Edyta Budzyn
mgr Małgorzata Guzik
mgr Agnieszka Kowalcze
mgr Agnieszka Krawczyk
mgr Eliza Niżnik
mgr Renata Pulikowska
mgr Natalia Radwańska
mgr Dorota Serwacka
mgr Anna Sierżęga
mgr Małgorzata Sikora-Lichoń
mgr Wioletta Wojtasik
mgr Katarzyna Wójcik
oraz
mgr Piotr Czajkowski
mgr Anna Gwóźdź
mgr Mirosława Pluta
mgr Piotr Szafraniec
mgr Paweł Szczepański
mgr Teresa Schwarz
mgr Celina Trojanowska
mgr Ewa Walkiewicz

Nauczyciele uczący w budynku przy ul. Malborskiej
Język polski
mgr Anna Grynkiewicz

Język angielski
mgr Małgorzata Solarska

Język niemiecki
mgr Zofia Bik

Język włoski
mgr Joanna Sawulska

Historia, Wiedza o Społeczeństwie
mgr Małgorzata Płaczkowska

Matematyka
mgr Maria Gniadek

Biologia
mgr Teresa Nowak

Geografia
mgr Marta Kozłowska-Jewuła

Chemia
mgr Aleksandra Komorek

Fizyka, Informatyka, Zajęcia techniczne
mgr Urszula Kożuchowicz

Muzyka
mgr Małgorzata Krawczyk

Plastyka
mgr Maria Krcha–Radecka

Zajęcia artystyczne
mgr Maria Krcha–Radecka
mgr Małgorzata Krawczyk

Wychowanie fizyczne
mgr Beata Filip
mgr Janusz Głowacz

Religia
mgr Maria Gniadek

EDB
mgr Grzegorz Krzyżak

Biblioteka
mgr Anna Kuglarz