Sukcesy

Sukcesy2021-06-21T21:43:59+02:00

ROK SZKOLNY 2020/2021

SZKOLNE

Wyniki konkursu piosenki turystyczno-wakacyjnej:

I miejsce: Hanna Trybuła 2d

II miejsce: Antonina Woś 1c

III miejsce: Emilia Stępień 1d

W kategorii Zespoły I miejsce otrzymał zespół z klasy 1d /Wiktoria Janus, Karolina Kendziora, Zuzanna Sikorska/.

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Maryjne kapliczki w krajobrazie polskim” w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria.

Etap szkolny:

W kategorii klas O-I
I miejsce: Wiktoria Janus 1d
II miejsce: Aleksandra Gryz 1a
III miejsce: Antonina Woś 1c
Wyróżnienie:
Izabela Kubiak „O”
Filip Machowski 1a
Zofia Czechowicz 1b

W kategorii klas II-III
I miejsce: Alicja Michalik3a
II miejsce: Lena Bzdzion 3a
III miejsce: Izabela Papciak 2a
Wyróżnienie:
Greta Łukasik 2c
Oliwia Krawczyk 2c

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu plastycznego „Twoja ulubiona opowieść biblijna”:

I miejsce: Amelia Ciastoń 1c
II miejsce: Dawid Markowski 2c
III miejsce: Aniela Bochenek 1a

Wyróżnienie:
Hanna Szczypka 1b
Zuzanna Czylok 2b
Amelia Musiał 1c

Gratulujemy i zapraszamy do galerii prac nagrodzonych.

Wyniki konkursu plastycznego „Uzdrowisko przyszłości”

I miejsce ex æquo: Antonina Woś 1c i Greta Łukasik 2c
II miejsce: Zofia Głowacka 1c
III miejsce: Tadeusz Kozela 1d

Bardzo gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki szkolnego konkursu ekologiczno-językowego „I can save my planet”

Klasy pierwsze:
I miejsce: Zofia Czechowicz 1b
II miejsce: Filip Machowski 1a
III miejsce: Antonina Woś 1c
Wyróżnienia: Karolina Kendziora 1d, Zofia Głowacka 1c, Jakub Pawłowski 1b, Samuel Kapela 1a

Klasy drugie:
I miejsce: ex aequo – Franciszek Wójcik 2b, Aleksander Pełka 2b, Jakub Radzik 2b
Wyróżnienia: Marceli Brożek 2c, Kinga Prusak 2d, Alan Makowski 2a, Agnieszka Stakun 2a

Klasy trzecie:
I miejsce: Alicja Michalik 3a
II miejsce: Laura Dębska 3a
III miejsce: Gabriela Stakun 3a

Gratulujemy!

Wyniki konkursu maryjnego „Maryja widziana oczami dzieci”

KATEGORIA KLASY O-I
I miejsce: Zofia Głowacka 1c
II miejsce: Antonina Woś 1c ANTONINA WOŚ
III miejsce: Wiktor Czechowicz kl.0

Wyróżnienia:
Izabela Kubiak kl.0
Aniela Bochenek 1a
Amelia Musiał 1c
Natalia Kaczmarczyk 1d
Tadeusz Kozela 1d

KATEGORIA II – III
I miejsce: Kinga Prusak 2d
II miejsce: Greta Łukasik 2c
III miejsce: Wiktoria Gomola 2c
III miejsce: Gabrysia Ochwat 2b

Wyróżnienia:
Izabela Papciak 2a
Franciszek Wójcik 2b
Zuzanna Czylok 2b
Oliwia Krawczyk 2c
Jagoda Wilk 2a

Gratulujemy!

Wyniki konkursu na ozdobę świąteczną:

I miejsce: Aleksandra Korcyl 6g
II miejsce: Kacper Kot 6e
II miejsce: Blanka Łukasik 6e
III miejsce: Karol Lis 6g
III miejsce: Elena Majcher 4c
Wyróżnienia: Lila Wachowiak 5b, Filip Szewczyk 5b, Patryk Semkowicz 6c oraz Laura Boder 6d.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!

Wyniki konkursu fotograficznego „Jesień w obiektywie” – klasy 1-3

I miejsce: Urbańska Hanna 3c
II miejsce: Głowacka Zofia 1c
III miejsce: Wilk Jagoda 2a
Wyróżnienie: Kuzicki Kacper 2b

GRATULUJEMY!

Wyniki konkursu plastycznego „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, W GRUPIE SIŁA

I miejsce: Alicja Michalik klasa 3a,
Emilia Jakubas klasa 4a

II miejsce: Alan Makowski kl 2a

III miejsce: Wiktor Czechowicz kl 0

Wyróżnienie: Izabela Kubiak kl 0

Wyniki Konkursu Plastycznego ogłoszonego przez Rzecznika Praw Dziecka – etap szkolny

Kategoria I-IV
Greta Łukasik kl II, Liliana Stoch kl IV, Olga Lniany kl IV, Basia Osipowicz kl IV, Jagoda Szwaczka kl IV, Elena Majcher kl IV, Marina Boratyn kl IV

Kategoria V-VII
Michalina Wolak kl VI, Blanka Łukasik kl VI, Jagoda Walczyk kl VI, Julia Szewczyk kl VI, Ada Lasota kl VI, Olga Kuza kl VI, Mateusz Zawadzki kl VI, Maria Polito kl VI, Dominika Furtak kl VI, Anna Pac kl VII, Daria Długosz kl VII, Ola Muniak kl VII, Melania Brandys kl VII, Patrycja Mazela kl VII, Gabrysia Karpińska Rzepa kl VII, Wiktoria Pajor kl VII, Wiktor Kurowski kl VII, Szymon Piotrowski kl VII, Dominika Kijanka kl VII

Wyróżnienia
Marceli Brożek kl II, Maja Tota kl IV, Sandra Derewienko kl IV, Stanisław Barnaś kl IV, Filip Mól kl IV, Jakub Kędracki kl IV, Wiktoria Kocik kl IV, Karolina Fraś kl IV, Wiktor Wykręt kl IV, Wojciech Kołodziejczyk kl IV, Ania Pająk kl IV, Maja Castaldi kl IV, Gabriel Flanowski kl IV, Kinga Markowska kl IV, Bartek Ozdoba kl IV, Piotr Tota kl IV, Zoja Trzaska kl IV, Jakub Migda kl IV, Laura Boder kl VI, Michlina Szymczak kl VI, Michał Śmietana kl VI, Gabriel Stoch kl VI, Wojciech Bartuś kl VI ,Miłosz Piotrowicz kl VI, Kamil Lis kl VI, Szymon Rogowski kl VI, Julia Halabowska kl VI, Mateusz Zawadzki kl VI, Karolina Imiołek kl VI, Karolina Gazda kl VI, Gabrysia Błachacz kl VI, Oliwia Kaczmarczyk kl VI, Julia Janowska kl VI, Anastazja Krawczyk kl VI, Nadija Banat kl VII, Daria kl VII, Dominik Gromek kl VII, Zuzanna Góra kl VII, Sebastian Osipowicz kl VII, Bartosz Noga kl VII, Sebastian Noga kl VII, Daria Flanek kl VII

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie!

Konkurs piosenki anglojęzycznej dla klas 1 – 3
Klasy I
I miejsce: Martyna Klimas 1c, Marianna Kocan 1c, Zofia Głowacka 1c, Samuel Kapela 1a, Piotr Kołaczkowski 1d
II miejsce: Helena Staszkiewicz 1c, Amelia Musiał 1c, Amelia Ciastoń 1a, Karolina Kendziora 1d
III miejsce: Jaśmina Baran1c, Vira Rieutova 1c, Lena Nowak 1a, Fabian Fortuna 1d

Klasy II
I miejsce: Marceli Brożek 2c, Katarzyna Józwik 2c, Joanna Smoleń 2c, Izabela Papciak 2a, Hana Neamatalla 2b, Hanna Trybuła 2d
II miejsce: Kornelia Kleczyńska 2a, Jakub Radzik 2b, Krzysztof Gozdek 2c, Dawid Markowski 2c, Filip Kopijka 2c
III miejsce: Jagoda Wilk 2a, Patryk Pieślak 2d

Klasy III
I miejsce: Alicja Dukała 3c, Magdalena Subik 3a, Anna Warcholak 3b
II miejsce: Leonard Chlebda 3c, Oliwia Mizera 3b
III miejsce: Arleta Musiak 3d, Robert Abramowicz 3d

Gratulujemy!

Wyniki świetlicowego konkursu „JESIENNE CUDAKI-ZWIERZAKI”

I miejsce – Greta Łukasik 2c

II miejsce – Karol Biłas 1c

II miejsce – Wiktor Zawadowicz 3b

III miejsce – Alicja Michalik 3a

Gratulujemy!

POZASZKOLNE

Wyniki międzyświetlicowego konkursu plastyczno-przyrodniczego „Tajemniczy świat owadów”  – Świetlica Szkoły Podstawowej nr 38 im. Bractwa Kurkowego w Krakowie

II miejsce: Zosia Głowacka 1c

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu małych konstruktorów „Bezpieczna droga do szkoły – Mój wymarzony pojazd” – Straż Miejska i Ikar.

I miejsce: Greta Łukasik 2c

GRATULUJEMY!!!!

Wyniki konkursu plastycznego „Jaki widok z Krakowa chciałbym zobaczyć przez własne okno” – Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa.

  • w kategorii klas I-III

I miejsce:  Grzegorz Żołopa 3c

Gratulujemy!!!

Wyniki III edycji konkursu fotograficznego „Wiosna ach to ty” – Centrum Kultury Podgórze.

  • w kategorii klas I-III

I miejsce:  Marceli Brożek 2c

III miejsce:  Greta Łukasik 2c

Gratulujemy!!!

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu  Plastycznym „Od serca do serca” – kartka Walentynkowa – Centrum Kultury Podgórze.

Dyplomy i nagrody zdobyli:

  • w kategorii klas I-III

I miejsce  Tadeusz Kozela

  • w kategorii klas IV-VI

I miejsce  Emilia Jakubas

I miejsce Lilia Wachowiak

  • w kategorii klas VII-VIII

I miejsce Melania Brandys

Sukcesy naszych Uczniów w innych pozaszkolnych konkursach plastycznych:

I miejsce  Karol Biłas  w konkursie  Zimowa migawka,  organizowanym  przez Centrum Kultury Podgórza

I miejsce Zofia Wywiał w konkursie Dzika Przyrodaorganizowanym przez Centrum Kultury Podgórza

III miejsce Antonina Woś w konkursie Wielkanoc, organizowanym przez Dom Kultury Czeczów.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Ogólnokrakowski Konkurs „Czterech Wspaniałych”

I miejsce z przedmiotu matematyka: Aleksandra Klimek 8d

Opiekunem naukowym Uczennicy była p. Agata Wolak

GRATULUJEMY!

Wyniki międzyświetlicowego konkursu „Pisanka wielkanocna 2021”:
I miejsce
Nika Łagowska – klasa 1 – SP 40 Kraków
Greta Łukasik – klasa 2 – SP 162 Kraków

II miejsce
Filip Gawenda – klasa 3 – SP 164 Kraków
Tadeusz Kozela – klasa 1 – SP 162 Kraków

III miejsce
Pola Bernas – klasa 3 – SP 49 Kraków
Karolina Kotarba – klasa 1 – SP 27 Kraków

Wyróżnienia:
Hanna Gawor – klasa 3 – SP 162 Kraków
Natalia Łuckoś – klasa 1 – SP 53 Kraków
Antosia Woś – klasa 1 – SP 162 Kraków
Amelia Karpiel – klasa 1 – SP 92 Kraków
Natalia Gąsior – klasa 2 – SP 86 Kraków
Monika Lubecka – klasa 2 – SP 164 Kraków

GRATULUJEMY!

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego:
Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego:
Eliza Staniszewska 8b
Adrianna Dybek 8e

Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego:
Adrianna Dybek 8e
Kinga Lis 8c
Marlena Walczyk 8d
Oliwia Badzińska 6e

Małopolskiego Konkursu Matematycznego:
Adrianna Dybek 8e
Adam Wawrzynów 8f
Karol Stolarz 8b
Bigaj Dominik 8d
Zaborska Maria 7d

Małopolskiego Konkursu tematycznego „Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”
Anna Czopek 8b
Kinga Lis 8c
Gabriela Sucharska 8c
Marlena Walczyk 8d
Gabriela Sikora 7c

Małopolskiego Konkursu tematycznego „Od algorytmu do programu”
Filip Wnęk 8d
Maks Pacyga 8f

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie!

WOJEWÓDZKIE
OGÓLNOPOLSKIE

Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Piękno natury – zauważ je”

II miejsce: Alan Luty 2c

GRATULUJEMY!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Maryjne kapliczki w krajobrazie polskim” w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria.

II miejsce: Samuel Kapela 1a, Wiktoria Janus 1d, Antoni Sieracki 1c

III miejsce: Jan Compa 2d

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki ogólnopolskiego konkursu nauk przyrodniczych „Świetlik”

Klasy pierwsze:
wyróżnienie: Antonina Woś 1c, Zofia Wywiał 1c

Klasy drugie:
nagroda: Jakub Radzik 2b
wyróżnienie: Krzysztof Gozdek 2c, Greta Łukasik 2c, Joanna Smoleń 2c

Serdecznie GRATULUJEMY!

Laureaci etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”

Dominik Dryja 7g 

Maria Zaborska 7d 

Opiekunem naukowym i koordynatorem konkursu była pani Jolanta Ziętara.

GRATULUJEMY!!!

Małopolski Konkurs Tematyczny „Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939 – 40”

FINALIŚCI :
Kinga Lis 8c
Anna Czopek 8b
Marlena Walczyk 8d

Opiekunem naukowym była pani Jolanta Ziętara

oraz

Gabriela Sikora 7c

Opiekunem naukowym był pan Paweł Łuszczek.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

Tytuł LAUREATA otrzymały:
Julia Janowska – kategoria: praca multimedialna kl. 4-6
Weronika Mrozowska – kategoria: praca plastyczna kl. 7-8

WYRÓŻNIENIE otrzymali:
Oliwia Stawowy – kategoria: praca plastyczna
Milena Sabat – kategoria: praca plastyczna
Karol Stolarz – kategoria: praca modelarska

Opiekunami Uczniów są pani Jolanta Ziętara i pan Paweł Łuszczek

GRATULUJEMY!!!

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” – sesja jesienna –  wersja online.

Tytuł laureata otrzymali:

w kategorii klas czwartych:

  • Cezary Długosz – VI miejsce w kraju
  • Adam Kolasiński – VIII miejsce w kraju
  • Michał Malisiewicz –  VIII miejsce w kraju

w kategorii klas piątych:

  • Krzysztof Żywicki – VIII miejsce w kraju

w kategorii klas szóstych:

  • Oliwia Badzińska  – VII miejsce w kraju
  • Karolina Imiołek – VII miejsce w kraju
  • Blanka Łukasik – VIII miejsce w kraju
  • Mateusz Wojna – VIII miejsce w kraju

w kategorii klas ósmych:

  • Kinga Kowalik – VIII miejsce w kraju

Koordynatorką konkursu była Pani Agata Wolak

GRATULUJEMY!

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Eliza Staniszewska – Uczennica klasy 8b została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Nauczycielem prowadzącym jest Pani Ewa Zarzycka

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Wyniki XIII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

Nagroda główna: Krzysztof Gozdek 2c

Nagroda:
Krzysztof Żywicki 5b
Sebastian Osipowicz 7f

Wyróżnienia:
Gabriela Ochwat 2b
Aleksander Pełka 2b
Jakub Radzik 2b
Aleksander Dębowski 4b
Bartosz Ozdoba 4b
Mikołaj Pytlarz 4b
Adam Kolasiński 4c
Tymon Lis 5a
Zuzanna Cieślik 7a
Karol Stolarz 8b
Kinga Lis 8c
Marlena Walczyk 8d

Serdecznie gratulujemy!

ROK SZKOLNY 2019/2020

SZKOLNE

WYNIKI KONKURSU „STWÓRZ SWOJĄ KARYKATURĘ”
1 miejsce:
Elena Majcher 3c
Greta Łukasik 1c
2 miejsce: 
Blanka Łukasik 5e
3 miejsce:
Rafał Gąstoł 2d
Robert Gąstoł 5b
Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI DNIA ZIEMI

Klasy 4-5
I miejsce
Szymon Modesan 4b
Karolina Czekaj 5d
Aleksandra Korcyl 5g
Emilia Nizińska 5b
II miejsce
Amelia Bystroń 4a
Anastazja Krawczyk 5h
Magdalena Pieronkiewicz 5d
Oliwia Sierak 5d
III miejsce
Natasza Put 5g
Patryk Semkowicz 5c

klasy VI
I miejsce: Melania Brandys 6a
II miejsce: Piotr Kurek 6d
III miejsce: Dawid Przyjemski 6b

klasy VII-VIII
I miejsce
Olaf Brożek 7d
Miłosz Durda 7f
Patrycja Myrek 8e
II miejsce
Zuzanna Warchał 7c
III miejsce
Aleksandra Klimek 7d
Karol Stolarz 7b

Gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „SZTUKA TO MOJA PASJA” W RAMACH FESTIWALU KULTURY SZKÓŁ DZIELNICY XI
I miejsce – Martyna Wachta 8d
II miejsce – Michał Śmietana 5c
Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU TAŃCA W RAMACH FESTIWALU KULTURY SZKÓŁ DZIELNICY XI
Soliści:
I miejsce: Zuzanna Janus /kl. 3c/
Zespoły:
I miejsce: Duet z kl. 4a /Igor Struzik, Gabriela Cygan/
II miejsce: Zespół HIP HOP
III miejsce: Zespół z klas 2
Wyróżnienie: Zespół z klas 3; Duet z kl. 2b /Oliwia Mizera, Marlena Rębacz/
Trzymamy kciuki za kolejny etap!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Sztuka to moja pasja” w ramach XIX Festiwalu Kultury Szkół Dzielnicy XI (etap szkolny)
KLASY I-III
I miejsce – Greta Łukasik 1c
II miejsce – Liliana Stoch 3b
III miejsce – Marlena Rębacz 2b
Wyróżnienia:
Grzegorz Żołopa 2c
Karolina Fraś 3a
Karolina Mus 3c
Martyna Rębacz 4b
KLASY IV-VIII
I miejsce – Gabrysia Karpińska – Rzepa 5e
II miejsce – Kamila Kawalec 6e
III miejsce – Blanka Łukasik 5e
III miejsce – Bartosz Bubula 6c
Wyróżnienia:
Zuzanna Toporkiewicz 6b
Paulina Arnold 5e
Sebastian Noga 6b
Ola Wosik 5g
Oliwia Wałach 6b
Daria Shcherbak 7g
Wszystkim gratulujemy!

ŚWIETLICOWY MINI PLAYBACK SHOW – wyniki:
I miejsce:
Kuba Radzik 1b
Filip Mól 3a
Ania Warcholak 2b
II miejsce:
Elisa Kuna 2b
Zuzia Batko 2b
Magda Święch 4a
Dagmara Święch 2a
Zuzia Janus 3c
III miejsce:
Gabrysia Lasota 2d
Kalina Kruczek 2d
Amelka Szymczyk- Rumian 2d
Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ PŁASKĄ
Klasy 0-I
I miejsce: Maja Dąbkowska 02
II miejsce: Greta Łukasik 1c
Oliwia Krawczyk 1c
III miejsce: Izabela Papciak 1a
Kinga Prusak 1d
Wyróżnienie: Jaśmina Baran 02
Klasy II-III
I miejsce: Lena Bzdzion 2a
II miejsce: Elena Majcher 3c
III miejsce: Filip Papciak 2a
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO W RAMACH FKSD XI
I miejsce: Gabriela Cygan IV a
II miejsce: Kacper Migas III c
III miejsce: Filip Szewczyk IV b
Wyróżnienia:
Zuzanna Janus III c
Zofia Moskal III c
Kamil Sowa IV b
Wszystkim uczniom GRATULUJEMY!

WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU „Książeczka sensoryczna”
Klasy 0-3
I miejsce: Emilia Jakubas 3a
II miejsce: Zuzanna Batko 2b
III miejsce: Wiktoria Olchawa 1b
Wyróżnienie: Maja Dąbkowska 0
Klasy 4-8
I miejsce: Szymon Batko 5a
I miejsce: Adam Wawrzynów 7f
II miejsce: Karol Lis 5g, Kinga Lis 7c
III miejsce: Eliza Pitala 6g
Wyróżnienie:
Aleksandra Korcyl 5g
Malenia Brandys 6a
GRATULUJEMY!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „RAZEM RAŹNIEJ”
I miejsce: Emilia Jakubas kl. III a
II miejsce: kl. Bzdzion Lena II a
III miejsce: Kwiatkowski Kacper I d
Wyróżnienie: Alan Makowski kl. I a
Wszystkie prace były bardzo ciekawe!
Zwycięzcom gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ klas 1 – 3
Klasy 1
I miejsce: Marceli Brożek 1c, Hanna Trybuła 1b
II miejsce: Lena Foltyńska 1d
III miejsce: Joanna Smoleń 1c, Miłosz Socha 1c
wyróżnienia: Izabela Papciak 1a, Hana Neamatalla 1b, Jakub Radzik 1b
Klasy 2 – 3
I miejsce: Liliana Stoch 3b
II miejsce: Alicja Dukała 2c, Marlena Rębacz 2b
III miejsce: Kacper Michta 2c, Robert Abramowicz 2d
Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!

ŚWIETLICOWY TURNIEJ PUZZLI – 29 X 2019
I miejsce: Zosia Tarnowska 1d
Lena Foltyńska 1d
Oliwia Orlik 1d
Hania Trybuła 1d
II miejsce: Jaś Compa 1d
Patryk Pieślak 1d
Kacper Kuzicki 1 b
Antek Kowalczyk 2 d
Robert Abramowicz 2 d
III miejsce: Grzegorz Mikler 1d
Natalia Zych 1 d
Wojtek Knapik 1 d
Łukasz Knapik 1 d
Mateusz Sroka 1 d
III miejsce: Alicja Musiał 1 b
Amelia Szymczyk-Rumian 2 d
Kalina Kruczek 2 d
Gabrysia Lasota 2 d
IV miejsce: Roland Torma 2 d
Jaś Kozak 2 d
Rafał Gąstoł 2 d
Kacper Tomasik 2 d
Kuba Włodarczyk 2 d

GRATULUJEMY!

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA NOWEL
I miejsce: Anna Czopek 7b
II miejsce: Maja Czernik 7b
III miejsce: Anna Pac 6a
Wyróżnienia:
Marta Lniany 6b
Martyna Wachta 8d
Dawid Przyjemski 6b
Gratulujemy!

POZASZKOLNE

Międzyświetlicowy eKonkurs „Pisanka Wielkanocna” 2020

I miejsce: Oliwia Mizera 2b SPzOI 162 Kraków
II miejsce: Emilia Jakubas 3a SPzOI 162 Kraków
III miejsce: Lena Bzdzion 2a SPzOI 162 Kraków
Wyróżnienia:
Alan Makowski 1a SPzOI 162 Kraków
Adam Maćkowiak 2a SPzOI 162 Kraków
Hanna Gawor 2a SPzOI 162 Kraków

Gratulujemy!

DOM KULTURY POGÓRZE
„Sporty zimowe – Człowiek w ruchu”
III miejsce: Maksymilian Chwastek 1c
Gratulujemy!!!

DOM HARCERZA
„Karteczka bożonarodzeniowa”
II miejsce: Marceli Brożek 1c
wyróżnienie: Oliwia Krawczyk 1c
Gratulujemy!!!

WOJEWÓDZKIE
OGÓLNOPOLSKIE

Go to Top