DYREKCJA

Dyrektor
mgr Dorota Niedośpiał

Zastępca dyrektora
mgr Agata Kieniewicz
mgr Beata Litewka
mgr Renata Szewczyk

GRONO PEDAGOGICZNE

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Maria Baran
mgr Barbara Cora
mgr Marta Goszczyńska
mgr Katarzyna Hańderek
mgr Edyta Jałocha
mgr Iwona Lenda
mgr Jolanta Marzec
mgr Dorota Niedośpiał – dyrektor
mgr Krystyna Pach
mgr Violetta Reklińska
mgr Teresa Schwarz
mgr Celina Trojanowska
mgr Katarzyna Wójcik
mgr Angelika Wyligała

JĘZYK POLSKI

mgr Jolanta Frankowska
mgr Anna Gruntkowska
mgr Anna Grynkiewicz
mgr Bogumiła Guga
mgr Małgorzata Jasiówka-Goniakowska
mgr Magdalena Kowalska
mgr Ewa Sobczyk
mgr Elżbieta Wojsław
mgr Magdalena Wróbel
mgr Dominika Zagdan

MATEMATYKA

mgr Agata Kieniewicz – zastępca dyrektora
mgr Maria Gniadek
mgr Justyna Jucha
mgr Maria Kudłek
mgr Monika Pajda
mgr Alicja Piwowarczyk
mgr Barbara Ptak
mgr Brygida Wieczorek
mgr Agata Wolak

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA

mgr Renata Szewczyk – zastępca dyrektora
mgr Dorota Baran-Flaszowska
mgr Magdalena Burczyńska
mgr Urszula Król
mgr Beata Litewka – zastępca dyrektora
mgr Anna Miśkowiak
mgr Kamila Młynarczyk
mgr Anna Pankiewicz
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Renata Pulikowska
mgr Małgorzata Tatko
mgr Anna Wojtasik
mgr Magdalena Zawłodzka

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Agnieszka Adamek
mgr Agnieszka Borysko
mgr Ewa Chojnacka
mgr Ewa Dziewierz
mgr Elżbieta Kania-Zębala
mgr Ewelina Kusiak
mgr Joanna Lubecka
mgr Paulina Matuszewska-Urbanek
mgr Joanna Michalska-Bartoszek
mgr Paulina Orzechowska-Trzmiel
mgr Ewa Pędziwiatr
mgr Urszula Stawiarska
mgr Ewa Zarzycka

PRZYRODA

mgr Anna Gwóźdź
mgr Joanna Wresiło-Kielar

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

mgr Ewa Kowalczyk
mgr Urszula Król
mgr Paulina Magda
mgr Małgorzata Mleczko

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Joanna Lubecka
mgr Krzysztof Nosek

BIOLOGIA

mgr Anna Gwóźdź
mgr Agata Romaldowska-Kubis

MUZYKA

mgr Magdalena Majewska

JĘZYK WŁOSKI

mgr Ewa Pędziwiatr

GEOGRAFIA

mgr Marta Kozłowska-Jewuła
mgr Joanna Wresiło-Kielar

PLASTYKA

mgr Anna Śmigla-Kostrzewa

HISTORIA

mgr Patrycja Chełminiak
mgr Paweł Łuszczek
mgr Natalia Radwańska
mgr Jolanta Ziętara

CHEMIA

mgr Jowita Biłas
mgr Natalia Kuszewska

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Małgorzata Krawczyk

WOS

mgr Patrycja Chełminiak

FIZYKA

mgr Urszula Kożuchowicz
mgr Agata Piechnik

INFORMATYKA

mgr Małgorzata Danek
mgr Radosław Sławomirski
mgr inż. Barbara Święszek-Kisielak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Sylwia Bróg
mgr Urszula Chodźba
mgr Piotr Czajkowski
mgr Edyta Gielas-Mglej
mgr Janusz Głowacz
mgr Tomasz Gościński

RELIGIA

ks. mgr Tomasz Białoń
mgr Magdalena Dobranowska
s. mgr Wiesława Kaszowska
mgr Marzena Szymańska

TECHNIKA

mgr Małgorzata Danek

DORADZTWO ZAWODOWE

mgr Agata Romaldowska-Kubis

ETYKA

mgr Renata Pulikowska

PEDAGOG

mgr Barbara Kodura
mgr Joanna Majerska
mgr Beata Michta

PSYCHOLOG

mgr Małgorzata Kmiecik
mgr Magdalena Lach

LOGOPEDA

TERAPIA PEDAGOGICZNA

mgr Magdalena Iwaszkiewicz
mgr Marta Kozłowska-Jewuła
mgr Anna Mrożkiewicz

REWALIDACJA

mgr Dorota Baran-Flaszowska
mgr Barbara Cora
mgr Paulina Kopeć
mgr Urszula Król
mgr Magdalena Lach
mgr Beata Litewka
mgr Anna Miśkowiak
mgr Kamila Młynarczyk
mgr Anna Pankiewicz
mgr Elżbieta Pażucha
mgr Natalia Radwańska
mgr Małgorzata Tatko
mgr Anna Wojtasik
mgr Magdalena Zawłodzka

WDŻ

mgr Joanna Majerska
mgr Beata Michta

BIBLIOTEKA

mgr Katarzyna Ejgierd-Aksamit
mgr Barbara Zima

ŚWIETLICA

mgr Joanna Jączek
mgr Marta Kamińska
mgr Dominika Krakowczyk-Skublicka
mgr Małgorzata Krawczyk
mgr Paulina Pieczonka
mgr Renata Pulikowska
mgr Maria Reklińska
mgr Julia Sinicyna
mgr Piotr Szafraniec
mgr Anna Śmigla-Kostrzewa
mgr Angelika Wyligała
mgr Katarzyna Ziółkowska-Flisek

ASYSTENT UCZNIÓW CUDZOZIEMSKICH

mgr Halyna Kudelia