Kochani,

Jak widzicie nasza narodowa kwarantanna się przeciąga, więc i my wydłużamy termin przysyłania zdjęć. Wielu z Was wysyłało „na ostatnią chwilę” lub już po czasie prosząc aby wziąć pod uwagę.

Wpłynęło do nas około 20 bardzo fajnych prac! Jesteście niesamowicie kreatywni!

A, że apetyt rośnie w miarę jedzenia… 😉

Kochani! Voilà! Następny termin: do końca maja 2020 roku

Tęsknimy!

Wasi Bibliotekarze

Kochani!

Nasza biblioteka postanowiła zorganizować konkurs, w którym pierwsze skrzypce gra Wasza kreatywność, drugie – książka, a trzecie- możliwości Waszych smartfonów 🙂

Brzmi jak spełnienie marzeń, prawda?

Już dawno chciałyśmy zrobić ten konkurs ale zawsze brakowało nam czasu. Może teraz, w jakiś magiczny sposób ten czas by się znalazł?

Słyszeliście już o metodzie fotografowania się z książką metodą sleeveface? To są niesamowite zdjęcia. Polega ona na tym, że wybieracie sobie dowolną książkę i tak stylizujecie siebie, żebyście stanowili naturalne przedłużenie okładki.

Zaintrygowani?

Nazwa tego stylu fotografowania została wymyślona w 2006 roku, a sama metoda powstała w czasach, kiedy powszechne były płyty winylowe- i to z nimi pierwotnie się fotografowano. Proponuję abyście wpisali słowo „sleeveface” w wyszukiwarkę grafiki Google. Zainspirujcie się ale nie kopiujcie. Wasze zdjęcia powinny być Waszymi zdjęciami.

Pamiętajcie: maksymalnie 3 zdjęcia, podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem oraz klasą (dobrze dodać autora i tytuł wybranej książki- nie zawsze je widać dokładnie) przesyłacie na adres biblioteka162@interia.pl Macie czas do końca kwietnia lub do końca kwarantanny.

Czy gra jest warta świeczki? Przeczytajcie uważnie regulamin i poszukajcie- jest tam informacja o nagrodach. Moim zdaniem całkiem sympatycznych 😉

I Kochani! W tym konkursie możecie wziąć udział nie tylko Wy, ale też Wasi Rodzice i Nauczyciele!!! Pojedynczo lub rodzinami, byle w domu!

Oj! Coś czuję, że będzie się działo

DO DZIEŁA!

Sleeve face – regulamin