Delikatnie spóźnione ale są 🙂
Na konkurs „SleeveFace – z książką mi do twarzy” wpłynęło 41 zdjęć, co tu kryć, na niezwykle wysokim poziomie! Jesteście niemożliwie i niesamowicie uzdolnieni! Wasza kreatywność jest dla nas nie lada wyzwaniem! I powiem Wam, że bardzo nas to cieszy!
Ale do rzeczy. Podzieliłyśmy prace na kategorie- osobno klasy 1-3 i 4-8.
Burzliwa dyskusja komisji w składzie: Katarzyna Ejgierd-Aksamit, Małgorzata Bajer, Anna Kuglarz, Katarzyna Hańderek i Renata Pulikowska, wyłoniła grono nagrodzonych:

Kategoria klasy 1-3

I miejsce: Leonard Chlebda 2c i Alan Makowski 1a
II miejsce: Greta Łukasik 1c i Grzegorz Żołopa 2c
III miejsce: Wiktoria Olchawa 1b i Elena Majcher 3c

Kategoria klasy 4-8
I miejsce: Blanka Łukasik 5e i Zosia Popow 5f
II miejsce: Dawid Przyjemski 6b i Dominik Gromek 6f
III miejsce: Ola Klimek 7d, Jan Żołopa 5e i Róża Wilk 5e

Wyróżnienia: wszyscy pozostali uczestnicy konkursu. Przy tak wysokim poziome prac oraz specyficznym czasie, w jakim był przeprowadzany, nie można było postąpić inaczej.

Ponieważ miejsca pierwsze się niezwykle rozmnożyły, będziemy musiały przemyśleć koncepcję plakatu 🙂

Jak odebrać dyplom oraz nagrodę?
Osoby nagrodzone dostaną razem ze świadectwem dyplom i książkę, natomiast do osób wyróżnionych wyślemy dyplom przez mobidziennik, do samodzielnego wydrukowania. Drobny upominek osoby wyróżnione dostaną po powrocie do normalnej nauki w szkole.

Jeśli chodzi o publikację w lokalnej gazetce to będziemy robić co w naszej mocy. Śledźcie je w sklepach, bibliotekach i Domach Kultury. Jak tylko ruszy w nich normalna praca i dostaniemy informacje o druku- dam Wam znać.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak liczny i kreatywny udział w naszym konkursie! Liczyłam na to, że mnie zaskoczycie i…nie zawiedliście mnie!

Brawo!
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia,
Katarzyna Ejgierd-Aksamit

I MIEJSCE

— zdjęcia powyżej oraz poniżej —

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIA