AKADEMIA PIŁKARSKA PROFI 23

Zapewnij zdrowy rozwój oraz dobrą zabawę swojemu dziecku.

Przyłącz się do naszego Klubu, który stawia na profesjonalizm, zdrowy rozwój zawodnika oraz dąży do osiągnięcia jak najwyższych efektów szkoleniowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników na treningi, aby przekonać się o naszej jakości trenowania i niesamowitej atmosferze.

ZAPRASZAMY WSZYSKICH OD KLASY 1-8 PODSTAWOWEJ

Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej approfi.pl lub kontakt z trenerem tel. 501 301 551.

Treningi odbywają się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 162 w Krakowie:

  • poniedziałki – godz. 17.00-18.30
  • środy – godz. 18.00-19.30
  • piątki – godz. 17.00-18.30 .

Możemy prowadzić treningi również zaraz po zajęciach szkolnych, jak by rodzice oczywiście byli zainteresowani, dopasujemy się.

MAMY W AKADEMII GRUPY OD SKRZATA ROCZNIK 2015 DO JUNIORA ROCZNIK 2002

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY NA ADRES: biuro@approfi.pl

Nasza kadra trenerska składa się z doświadczonych i świetnie wyszkolonych trenerów, którzy zapewnią prawidłowy rozwój sportowy, motoryczny i sensoryczny Państwa dzieci. Jako założyciele i trenerzy Akademii Piłkarskiej Profi dążymy do wyszkolenia naszych zawodników na najwyższym sportowym poziomie, bazując na naszych boiskowych doświadczeniach oraz najlepszych Holenderskich Akademii.

Andrzej Niedzielan: UEFA A , 19-krotny reprezentant kraju, czołowy polski napastnik, znany z występów w wielu klubach polskiej ligi oraz w holenderskiej ekstraklasie. Karierę rozpoczynał w małym klubie Promień Żary, z którego zdołał się wybić, by przez lata regularnie znajdować się w orbicie zainteresowań kolejnych selekcjonerów. Znany z szybkości, sprytu i strzałów lewą nogą.

Arkadiusz Radomski: UEFA A , 30-krotny reprezentant Polski, przez większość kariery związany z Holandią. Jeszcze jako nastolatek opuścił ojczyznę i ruszył na Zachód, gdzie rozegrał ponad 400 meczów, większość w barwach holenderskiego Heerenveen. W Austrii zdobywał mistrzostwo i puchar kraju, na koniec kariery osiadł w Krakowie. Grę w piłkę zakończył w barwach Cracovii.

Marcin Bogdan: UEFA A, Coerver Intro

Marcin Banach: UEFA B

Katarzyna Wis: UEFA A, Coerver Intro

Roland Prorok: UEFA C