Drodzy Uczniowie!

Już niebawem znów spotkamy się w szkole. Powrotowi do szkoły towarzyszą z pewnością różne emocje. Wielu z Was cieszy się  i nie może doczekać spotkania z koleżankami i kolegami, ale też być może perspektywa powrotu do szkoły wzbudza w Was lęk, obawiacie się nadmiaru obowiązków.

Zależy nam na tym, aby  Wasz powrót do nauki stacjonarnej był możliwie najmniej stresujący. Jako szkoła przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego TYDZIEŃ ULGI – co oznacza, że pierwszy tydzień nauki w szkole będzie wolny od sprawdzianów, kartkówek, zadań domowych. Później również dołożymy wszelkich starań, abyście nie czuli się nadmiernie obciążeni obowiązkami szkolnymi. Chcemy, aby najbliższe tygodnie  mogły być poświęcone przede wszystkim na odbudowywanie relacji z rówieśnikami. Niech będzie to czas na bycie ze sobą i odzyskanie radości z bycia w grupie.

Pamiętajcie, że my również czekamy na spotkanie z Wami i że to Wy, a nie sprawdzanie Waszej wiedzy jest dla nas najważniejsze.

Pozdrawiamy Was serdecznie,

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE