Drodzy Nauczyciele!

Święty Jan Paweł II powiedział: „Tyle jest wart człowiek, ile może dać z siebie innym”.

W tym szczególnym dniu zwracamy się do Was ze słowami wdzięczności i podziękowania.

Dziękujemy za poświęcony czas, za cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości podstawy programowej, za poczucie humoru i dystans do siebie.

Dziękujemy za kształtowanie w nas siły charakteru.

Dziękujemy za to, że zawsze dbacie o nasze bezpieczeństwo.

Dziękujemy za to, że udowadniacie nam, że życie nie polega na uleganiu własnym lękom, ale na mierzeniu się z nimi.

W mieniu Samorządu Uczniowskiego  życzymy Wam zdrowia, siły, cierpliwości i wytrwałości w kształtowaniu serc i ducha w  naszym i kolejnych młodych pokoleniach.

Drodzy Uczniowie!

Od chwili narodzin każdy z Nas poznaje świat przez naukę.

Na początku uczymy się najbliższego otoczenia, potem uczymy się chodzić i mówić, następnie uczymy się budować relacje z rówieśnikami.

W końcu idziemy do szkoły, w której większość z nas spędza  12 -13 lat. To tutaj poznajemy przyjaciół i podstawowe elementy z różnych dziedzin nauki, a ponieważ świat jest niezwykle ciekawy to i dziedzin, które na początku poznajemy jako przedmioty szkolne, nie jest mało. To dzięki szkole odkrywamy co nas ciekawi i w którą stronę będziemy kierować nasze dalsze kroki. Każdy z Nas ma jakieś marzenia i cele, które pragnie zrealizować.

W tym szczególnym dniu Święta Komisji Edukacji Narodowej życzymy Wam Drodzy Uczniowie: sukcesów w nauce, rozwagi i cierpliwości w poznawaniu świata, doceniania jego piękna i różnorodności, spotkania dobrych i mądrych ludzi na drodze swojego życia oraz nieustannej ciekawości, która każdemu z Nas pozwala się rozwijać i nadal się uczyć.

Wasi Nauczyciele