Serdecznie zapraszamy wszystkich, do wzięcia udziału w zbiórce darów na rzecz bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku.
W tym roku ponownie w nowej odsłonie:
„GWIAZDKA DLA CHORYCH I STARSZYCH ZWIERZAKÓW”,
ponieważ to one najbardziej potrzebują pomocy.

W imieniu Schroniska i własnym serdecznie dziękujemy Państwu, za zaangażowanie w zeszłoroczną zbiórkę darów. Zwierzęta dostały bardzo dużo, dobrej jakościowo karmy. W tym roku również chcieliśmy prosić o wypunktowane marki karm. Dla starszych i chorych zwierzaków narażonych na wiele bolesnych chorób pojawiających się wraz z wiekiem np. problemy z przyswajaniem pokarmu, niewydolność nerek, zwyrodnienia stawów,  właściwa dieta jest niezbędna. Lepsze karmienie to dłuższe zdrowie, a co za tym idzie większa szansa na znalezienie nowego kochającego domu. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy lepiej zadbać o te najbardziej potrzebujące psy i koty. Prosimy też o inne marki karm, które nie są ujęte we wskazaniach. Potrzeby są wielkie. Bezpańskich kotów i psów wciąż przybywa!

Wskazane marki karm:

Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Cosma, catz finefoodDolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Felix, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Gourmet Gold, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Terra Canis, Wild Freedom.

Zbiórka rozpocznie się 1 grudnia i będzie trwała do 9 grudnia 2022 roku.
Karmę przynosimy do klas lub zostawiamy w kartonach przy wejściu do szatni.

Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o wsparcie!