Samorząd Uczniowski w naszej szkole działa sprawnie i chętnie angażuje się w różne projekty.

Dzięki naszej pomysłowości i kreatywności udało nam się po raz drugi pozyskać środki z programu #SU-w-ak! – to ogromny sukces!

Sfinansujemy dzięki nim wspaniały projekt, do którego realizacji zaprosimy przedstawicieli wszystkich klas w naszej szkole.

Nasze patio, które na razie jest trochę smutne i ponure, zazieleni się trawą, rozkwitnie kwiatami, rozweseli się motylami – jednym słowem pojawi się na nim kwiecista łąka, a jej autorami będą uczniowie!

Już dziś zapraszamy was na fantastyczne wydarzenie, które zorganizujemy w trzecim tygodniu maja. Razem sprawimy, że patio stanie się miejscem wesołym i kolorowym, a przy okazji miło spędzimy ze sobą czas na wspólnej zabawie.

Projekt jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.