Szanowni Państwo!

Jak co roku w naszej szkole będziemy organizować zajęcia dla dzieci w ramach akcji Lato w szkole. Głównym celem półkolonii będzie zapewnienie uczniom pozostającym w mieście w czasie wakacji opieki połączonej z ofertą pożytecznego i atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Stawiać będziemy na integrację, zabawę, ruch i wszelako pojętą aktywność fizyczną. Planujemy wycieczki, wyjścia edukacyjne i zajęcia na świeżym powietrzu. Do dyspozycji dzieci będą boiska szkolne oraz plac zabaw. Pobyt w szkole urozmaicimy zajęciami zumby, grami terenowymi oraz zawodami sportowymi, zajęciami Minecrafta. Postaramy się, aby czas spędzony z nami był dla dzieci ciekawy i atrakcyjny.

Akcja przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych, zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Plan wycieczek i wyjść będzie do wglądu na stronie szkoły z tygodniowym wyprzedzeniem i może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Akcję planujemy w 4 turnusach tygodniowych, od godz. 8.00 do 16.00.

I turnus: 26 czerwca – 30 czerwca

II turnus: 3 lipca – 7 lipca

III turnus: 10 lipca – 14 lipca

IV turnus: 17 lipca – 21 lipca

Koszt jednego tygodnia wynosi 220 zł. Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 80 zł za tydzień. Można dokonać zapisu dziecka na dowolną liczbę turnusów.

Na stronie szkoły będzie dostępna karta zapisu. Wypełnioną kartę na każdy turnus /tydzień/ oraz wpłatę będziemy przyjmować 7 czerwca tj. środa, w godz. od 16.00 do 18.00 przy wejściu do szkoły klas młodszych.

Zwrot opłaty za turnus może nastąpić jedynie wtedy, gdy Rodzic/Opiekun zgłosi ten fakt w pierwszym dniu nieobecności dziecka, przed rozpoczęciem zajęć, tj. do godziny 9.00. Pojedyncze nieobecności dziecka na półkolonii nie podlegają rozliczeniu finansowemu.

W przypadku karnego usunięcia lub zabrania dziecka na własną prośbę z półkolonii nie będzie się uwzględniać żadnych roszczeń finansowych.

Koordynatorzy akcji: Violetta Reklińska, Jolanta Marzec

ZAŁĄCZNIKI: