Dziś przyszła fantastyczna wiadomość – klasa 4c otrzymała Europejską Odznakę Jakości za międzynarodowy projekt „Water Ambassadors at Work”, nad którym pracowała w zeszłym roku szkolnym. W październiku otrzymali za ten projekt Krajową Odznakę Jakości, a teraz okazało się, że projekt zrealizowany był na tak wysokim poziomie, że może być wzorem do naśladowania dla innych.

W uzasadnieniu napisano m.in.:

Gratulacje! Twoja szkoła została nagrodzona Europejską Odznaką Jakości za pracę w projekcie eTwinning „Su Elçileri İş Başında/Water Ambassadors at Work”. Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów oraz współpraca z Twoimi partnerami spełniła kryteria Ramowej Odznaki Jakości i uzyskała wysoką ocenę.

W rezultacie otrzymacie certyfikat, który możecie rozpowszechniać na swoich stronach internetowych i eksponować w widocznym miejscu w Waszej szkole. Ponadto Wasz projekt zostanie zaprezentowany w specjalnym obszarze na Europejskiej Platformie Edukacji Szkolnej.

Jeszcze raz gratulujemy i mamy nadzieję, że nadal będziecie organizować wysokiej jakości projekty z innymi nauczycielami eTwinning.

Wygląda na to, że się powtórzę, ale… Jestem z WAS bardzo dumna!!!

Opiekun projektu:
Katarzyna Hańderek