Szanowni Państwo
Rodzice i Przyjaciele naszej Szkoły!

Na wstępie chcemy serdecznie podziękować za zeszły rok, za tak wielkie wsparcie i to, że dzięki Państwu udało się zrealizować zaplanowany cel.  Przekazane przez Państwa pieniądze przeznaczymy na sfinansowanie zakupu i instalację „Dzwonka Muzycznego”, który z pewnością będzie o stokroć przyjemniejszy dla uszu naszych uczniów niż ten tradycyjny.

W imieniu Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 kolejny raz zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1,5 % podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły.

Dzięki Państwu, osobom, którym los naszej szkoły nie jest obojętny, możliwa jest poprawa komfortu nauki uczniów, stworzenie warunków do rozwijania pasji, zainteresowań oraz osiągania sukcesów.

1,5 % choć wydaje się tak niewiele, może uczynić dużo dobrego 🙂.

Prosimy o przekazanie tej wiadomości, w miarę możliwości, swoim bliskim, znajomym, przyjaciołom… Dziękujemy za Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, dzięki wspólnym działaniom uda nam się zrealizować kolejne inwestycje dla dobra naszych dzieci.

KRS 0000052078

1,5 % podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole z dopiskiem (w rubryce: „cel szczegółowy”: SPzOI 162 Kraków)

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie.

Z poważaniem,
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie SPzOI nr 162 w Krakowie