W drugą edycję miejskiego projektu #Ogarniam życie zaangażowało się łącznie ponad tysiąc uczniów i stu nauczycieli z 60 krakowskich szkół samorządowych. Dzieci i młodzież, wspólnie z opiekunami i przy wsparciu miejskich instytucji, stworzyli dziesiątki autorskich projektów i realizowali różnorodne działania adresowane do swoich rówieśników. Program dociera dzięki temu do całych społeczności szkolnych – pomaga kształtować pozytywne postawy, budować autorytety, wzmacniać więzi koleżeńskie.

(…) Całość artykułu na stronie: https://www.krakow.pl/

6 czerwca w Hali 100-lecia KS Cracovia 1906, Centrum Sportu Niepełnosprawnych odbyła się gala finałowa projektu podsumowująca działania zrealizowane w tym roku. Wzięła w niej udział zastępczyni prezydenta Krakowa Maria Klaman. Podczas uroczystości przyznano nagrody w czterech konkursach. W dwóch brali uczniowie naszej Szkoły.

W konkursie „#Ogarniam życie bo…”, udział wzięli uczniowie i uczennice z klas VII i VIII samorządowych szkół podstawowych, w tym nasza klasa 7c, z p. Martą Kozłowską-Jewułą, której serdecznie gratulujemy świetnej pracy wykonanej podczas przeprowadzania rozgrywek klimatycznych.

W konkursie „#Przystań (na)szczęście…” dla uczniów klas II i III szkół podstawowych, drugie miejsce przypadło klasie 2c, która została Srebrnym Ambasadorem projektu. Opiekunkami projektu były p. Beata Michta i p. Katarzyna Hańderek.

Udział w tym projekcie był niesamowitym czasem współdziałania, wspierania się i uświadamiania, jak można, jak należy… ogarnąć życie 🙂

Fot. Bogusław Świerzowski/Kraków.pl

Zdjęcia prywatne