W poniedziałek, 17 czerwca, odbyły się w naszej szkole apele porządkowe, na których mieliśmy okazję podsumować wytężony rok pracy Samorządu Uczniowskiego oraz Małego Samorządu Uczniowskiego. Przypomnieliśmy sobie wszystkie organizowane imprezy (a w naszej szkole naprawdę dużo się dzieje!) oraz sformułowaliśmy wnioski i rekomendacje na nadchodzący rok szkolny (bo zawsze może być jeszcze lepiej!

Jak co roku, dzięki ciekawej prezentacji „Bezpieczne wakacje”, przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji nad wodą, w górach i w lesie, abyśmy wszyscy we wrześniu mogli zdrowi wrócić do szkoły.

Najbardziej wyczekiwanym momentem apelu było odebranie z rąk Pań Dyrektor licznych nagród w ciekawych konkursach, w których chętnie braliśmy udział.

Dziękujemy za rok szkolny 2023/2024 i życzymy UDANYCH WAKACJI!!!