26 maja młodzież z klas: 5a, 5b, 6b, 7 b, 7c, 7d i 8 c reprezentowała naszą Szkołę podczas III Krakowskiej Konferencji Dzieci i Młodzieży.
Tematem konferencji była twórczość w przestrzeni edukacji. Wysłuchaliśmy prelekcji na temat sukcesów artystycznych uczniów oraz prób pogodzenia pasji i nauki.
Uczestniczyliśmy w panelach dyskusyjnych, młodzież zadawała prelegentom pytania dotyczące przyszłości edukacji i miejsca na rozwój własnych pasji.
Mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienie „Różnorodność nas łączy” koła teatralnego Wings.
Dwie uczennice klasy 5b prezentowały uczestnikom konferencji swoją twórczość.
Było to wartościowe wydarzenie. Młodzież miała okazję wymieniać się doświadczeniami, pomysłami, przekazać swoje refleksje i pokazać swoje pasje.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie im. Władysława Szafera









