PLAN AKCJI  LATO W SZKOLE 2026

I TURNUS /29.06. – 3.07./

Ze względu na remont szatni klas 0-3, wszyscy wchodzą głównym wejściem od strony sekretariatu!

29 czerwca (poniedziałek)

Zbiórka w szkole o godz. 8.00  /wszystkie grupy/

Zajęcia integracyjne w grupach. Gry i zabawy sportowe.

Warsztaty plastyczno – techniczne „Magnesowy alfabet”.

Warsztaty o zdrowym odżywianiu.

30 czerwca (wtorek)

Zbiórka w szkole o godz. 8.00 /wszystkie grupy/

Wyjazd i zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej.

1 lipca (środa)

Zbiórka w szkole do godz. 8.30 /wszystkie grupy/.

Wyjście do kina /Cinema City Bonarka/

2 lipca (czwartek) 

Zbiórka o godz. 8.00 /wszystkie grupy/

Wyjście do sali zabaw AMPA

3 lipca (piątek)

Zbiórka do godz. 8.30 /wszystkie grupy/ 

Wyjście do Muzeum Iluzji

Szatnie podpisane w boksach klas 4-8

Podział na grupy:

grupa 1 / 0, 1a, 1b, 2b / dolna świetlica  –  K. Wójcik,  A. Górska      

grupa 2 / 1c, 1d / dolna świetlica  –  D. Krakowczyk-Skublicka

grupa 3 / 2a, 2c / górna świetlica  –  E. Jałocha, A. Jaworska  

grupa 4 /2e, 3b, 3e/  górna świetlica  –  M. Burczyńska

grupa 5 / 3a, 3dsala 30  –   A. Wyligała, P. Lesiak 

grupa 6 / 3c, 4a, 4b, 4d/   sala 5  –   P. Matuszewska-Urbanek, N. Kuszewska

Jolanta Marzec

kierownik   I turnusu