W marcu zaprosiłyśmy Was do udziału w bardzo popularnym w czasie pandemii na całym świecie projekcie „zostań w domu i zrób sobie arcydzieło”. Praca polegała na poszukiwaniu dzieła między innymi on line w zasobach muzeów, których oferta stała się powszechnie dostępna. Zadaniem była swobodna interpretacja pracy wybranego artysty z wykorzystaniem dostępnych materiałów i możliwości każdego z Was.

Wiemy, że pracowaliście często rodzinnie z pomocą nie tylko Rodziców, ale Rodzeństwa lub Dziadków, co Nas niezwykle cieszy.
Powstały znakomite prace, na bardzo wysokim poziomie. Wszystkich, którzy jeszcze ich nie widzieli, zapraszamy na stronę szkoły, nie będziecie żałować.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy się przyczynili do tak udanych realizacji projektu.

Nasze działania wspierają po raz kolejny pracownicy naukowi Katedry Edukacji Artystycznej i Kulturalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i jesteśmy im za to wdzięczni.

Po powrocie do szkoły będziemy przygotowywać publikację z Waszymi dziełami, żeby dalej się chwalić jacy jesteście zdolni i wspaniali.
Do obejrzenia efektów Waszej pracy zapraszamy także naszych nauczycieli – będziecie nie tylko zachwyceni, ale także pozytywnie zadziwieni – wystarczy przejść do GALERII – kliknąć tutaj.

Łączymy pozdrowienia,

Maria Śmigla i Katarzyna Hańderek