Uwielbiamy razem spędzać czas:) Wspólna nauka, zabawa, śpiew i rozmowy sprawiają nam wiele radości. Praca w grupach, z kolegami i szkolne projekty to jest to, co lubimy robić najbardziej. Tym razem tematem naszej pracy i prezentacji była Grenlandia. W taki sposób zdobyta wiedza zostaje nam w głowach najdłużej.

W klasie 3b nauka trwa na całego. Uczniowie stęsknieni wspólnych lekcji w szkole z radością realizują kolejne zadania. Kodowanie na dywanie to jedna z bardziej lubianych przez uczniów aktywności. Dzięki zaszyfrowanym zadaniom coraz lepiej idzie nauka tabliczki mnożenia i żadne zadanie nie sprawia trudności.

10.02.2021r. odbyła się zabawa karnawałowa. Całość imprezy przygotowali sami uczniowie. Najpierw przystroili salę, przygotowali, muzykę, konkursy i zabawy. To znak, że są coraz starsi i już niebawem zasilą szeregi klas starszych. Mimo pandemii zabawa udała się fantastycznie Były kalambury, gra na bum bum rurkach, jedzenie jabłek przywiązanych na sznurku, taniec na gazecie czy zabawy z balonem. Oczywiście nie mogło zabraknąć największych przebojów muzycznych.

„W zdrowym ciele zdrowy duch”. Tym razem na lekcjach uczyliśmy się jak zbudowany jest człowiek Dzięki eksponatom mieliśmy okazję zaglądnąć do wnętrza człowieka i porozmawiać o funkcjach poszczególnych narządów. Wszystkim lekcja bardzo się podobała. Być może klasowe eksploracje będą początkiem czyjejś kariery lekarskiej?!

Pączki, faworki, chrust, oponki, któż ich nie lubi?! Szczególnie w Tłusty czwartek!

Obowiązkowe pączkowanie odbyło się także w klasie 3b.