Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz rodziców do udziału w Festiwalu Zawodów 2021

W tym roku przygotowaliśmy dla uczniów dwa programy zawodoznawcze on-line: Studio Zawodów oraz Studio Medyczne.

W ramach Studia Zawodów 10 i 11 czerwca w godzinach 9:00 – 14:30 uczniowie będą mogli zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, medycznej, budowlanej i energetycznej, handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej.
W trakcie programu porozmawiamy również z zaproszonymi gośćmi ze świata mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu.
Dla uczniów przygotowaliśmy także konkursy, a dla rodziców teleporady z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Program urozmaicać będą atrakcyjne pokazy tematyczne prezentowane przez uczniów „na żywo”.

Równocześnie w godzinach 10:00-13:00 w ramach Studia Medycznego studenci i nauczyciele ze szkół i uczelni medycznych oraz m.in. ratownicy, lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki, położne, technicy dentystyczni i farmaceutyczni, ortoptyści, masażyści, dietetycy będą omawiać, przedstawiać i pokazywać zawody z branży społeczno-medycznej. Kamera zajrzy na stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły w studio.

Dodatkowo 14 czerwca w godzinach 9:00 – 15:30 uczniowie będą mogli uczestniczyć w webinariach, warsztatach on-line i konkursach prowadzonych przez przedsiębiorców.

Rejestracja na wydarzenia Festiwalu Studio Zawodów, Studio Medyczne oraz Spotkanie z przedsiębiorcą dostępna będzie od połowy maja br. poprzez stronę internetową Festiwalu Zawodów www.zawodowa.malopolska.pl

Serdecznie zapraszamy!
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego