Drodzy Uczniowie

Za Wami 10 miesięcy nauki, czas wielu różnych doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim promocji do kolejnej klasy. Dzięki pracowitości i systematycznością osiągnęliście wiele sukcesów. Dziękuję Wam za wysiłek i zaangażowanie w zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie zdolności i talentów. Serdecznie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.

Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!

Drodzy Absolwenci

W sposób szczególny zwracam się do Absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji. Jestem pewna, że jesteście do niego dobrze przygotowani. Czas nauki w naszej szkole pozwolił Wam zdobyć wiedzę, doświadczenie i myślę, że… odwagę na dalszą drogę. Pragnę przekazać Wam słowa wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia. Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem. Miejcie odwagę, siłę i wiarę w siebie. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że będziemy mogli być z Was dumni. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Chciałabym Wam podziękować za współpracę, za wszystkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie, widoczne szczególnie w tym roku – kiedy trzeba było pokazać siłę współczucia i braterstwa w obliczu tragicznych wydarzeń w Ukrainie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły ogromnie dziękuję.

Dziękuję serdecznie Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za trud włożony w edukację i kształtowanie właściwych postaw naszych Uczennic i Uczniów. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję za wysiłek podejmowany w codziennej pracy. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszystkie inicjatywy, nawet te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Dorota Niedośpiał
Dyrektor Szkoły