Kolejny raz nasza szkoła bierze udział  w akcji Lidla „Szkoła pełna talentów”, w związku z tym bardzo gorąco zachęcamy Państwa do przekazywania zebranych „Talenciaków” na konto Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162 w Krakowie.
Dzięki nim możemy otrzymać różnego typu pomoce, np. zestawy do eksperymentów, sprzęt sportowy i elektroniczny, pomoce dydaktyczne oraz wyposażenie klas, których Państwa dzieci będą mogły skorzystać.
W zeszłym roku udało nam się dzięki Państwa aktywności wyposażyć  w sprzęt sportowy salę zabaw dla klas 0-3 oraz otrzymaliśmy wiele instrumentów muzycznych za co gorąco dziękujemy!

„Talenciaki” możecie Państwo przekazywać za pomocą kodu QR  lub wrzucając bon do skrzynki, która znajduje się na dyżurce kl.1-3 i 4-8, ewentualnie przekazując wychowawcy klasy. Wszelkie wskazówki znajdują się pod linkiem:

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040007523

Za każdego Talenciaka bardzo dziękujemy!

Kolejny raz nasza szkoła bierze udział  w akcji Lidla „Szkoła pełna talentów”, w związku z tym bardzo gorąco zachęcamy Państwa do przekazywania zebranych „Talenciaków” na konto Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162 w Krakowie.
Dzięki nim możemy otrzymać różnego typu pomoce, np. zestawy do eksperymentów, sprzęt sportowy i elektroniczny, pomoce dydaktyczne oraz wyposażenie klas, których Państwa dzieci będą mogły skorzystać.
W zeszłym roku udało nam się dzięki Państwa aktywności wyposażyć  w sprzęt sportowy salę zabaw dla klas 0-3 oraz otrzymaliśmy wiele instrumentów muzycznych za co gorąco dziękujemy!

„Talenciaki” możecie Państwo przekazywać za pomocą kodu QR  lub wrzucając bon do skrzynki, która znajduje się na dyżurce kl.1-3 i 4-8, ewentualnie przekazując wychowawcy klasy. Wszelkie wskazówki znajdują się pod linkiem:

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040007523

Za każdego Talenciaka bardzo dziękujemy!