Co roku w karnawale w klasach I-III królują muzyka i śpiew.  Nie inaczej było i teraz! Prawie dwadzieścia uczestniczek i uczestników wzięło udział w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. Nasze wokalistki i nasi wokaliści podjęli wysiłek nauczenia się na pamięć tekstu i melodii lubianej piosenki anglojęzycznej oraz zaśpiewania do mikrofonu przed swoimi rówieśnikami. Brawo za przygotowanie się i odwagę!

Efekty były wspaniałe! Gościli u nas renifer Rudolf, kot z harmonią, mały król lew Simba, małpki skaczące po łóżku, pastereczka Mary ze swoją owieczką czy mokry pajączek, którego deszcz zmył z rynny. Wsłuchaliśmy się też w nastrojową balladę o spadających płatkach śniegu, energiczną piosenkę o pójściu na mecz, taneczną zachętę do porządnego szorowania zębów i ciepłego ubrania się przed wyjściem na zewnątrz. Wiemy też, że dziewczyny same potrafią sobie kupić kwiaty, jeśli tego zapragną. I na pewno już nigdy nie pozwolimy, aby wielki słoń wszedł na wysoki zabytkowy zegar, bo kończy się to źle.

Wszystkim gratulujemy ciekawych występów. Dziękujemy serdecznie publiczności z klas Ia  i  IId  za kibicowanie i wspólną zabawę.
Listę osób nagrodzonych znajdziemy tutaj.

Zapraszamy do rozśpiewania się ponownie za rok!