Kwiecista łąka na patio
Nasza szkoła posiada patio, na którym uczniowie chętnie spędzają [...]
Nasza szkoła posiada patio, na którym uczniowie chętnie spędzają [...]
Projekt „Zostań omnibusem – wesołe podchody” przeznaczony był dla [...]
Z okazji Święta Konstytucji 3 maja w naszej szkole [...]
Drodzy Uczniowie :) Zachęcamy Was do uczczenia zbliżającego się Święta [...]
Samorząd Uczniowski w naszej szkole działa sprawnie i chętnie [...]
#Książka chroni to jeden z projektów realizowanych przez Fundację [...]
21 marca Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Dzień bez plecaka". [...]
W marcu ponownie wzbogaciliśmy księgozbiór biblioteki. Wśród zakupionych nowości [...]
Samorząd Uczniowski wziął udział w projekcje [...]
Za nami kolejne warsztaty w klasach 2c i 2d [...]